Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. január 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Optikailag elrejti a bőrhibákat, ráncokat. Használata után puha, rugalmas bőrt, egyenletes arcszínt kapunk.

Mattít, nem tömíti el a pórusokat.

Kiszerelés: 30 ml

Makk Zsuzsó

2019. július 31.

Teljesen korrekt szilikonos primer, se több, se kevesebb, nem a legszárazabb fajtából. Szépen finomítja a pórusokat, szebben mutat rajta az alapozó, vagy a színezett fényvédő. Kár, hogy már nem lehet kapni, kifejezetten jó ár/érték arányú cucc, még ha nem is egy Clinique Superprimer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 31.

botadorina19

2019. május 31.

Nagyon puha a bőröm a használáta után, a benefit porefessional termékevel teljesen megegyezik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

zfruzsi

2019. március 18.

Véletlenül vettem meg, azt hittem, hogy ez egy hidratáló krém és csak itthon olvastam el, hogy mi is valójában. Nekem egyáltalán nem jött be sem az állaga, sem a hatása, az én száraz bőrömmel ez nem kompatibilis szerintem - továbbadtam két-három használat után a huginak és ő viszont imádta, úgyhogy valószínűleg tényleg csak az én bőrömmel nem voltak barátok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

gyoresz84

2018. február 17.

Olcsó. Simává teszi a bőrt. Pórusfinomításhoz tökéletes. Hétköznapokon van amikor nem is teszek fölé alapozót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 17.

danna113

2017. október 31.

Nagyon sok szilikonos "blur" hatású krémnek, primernek dupe-ja lehetne, sőt van amit még bőven le is köröz. Nem használom minden nap, de amikor pórusfinomításra van szükségem gyakran nyúlok ehhez. Olcsó, hatásos, nekem nem kell ennél több. Persze az alapozóm tartósságát csökkenti némileg, de nálam ez minden hasonló termékkel így van. Pattanásokat kisebb gyakorisággal okoz, mint vártam volna, de azért nem merem folyamatosan használni. Számomra teljesen megérte a befektetést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

audreycoca

2017. október 26.

Sok pattit okozott, és nagyon fényes lett tőle a bőröm. Azon ritka termékek egyike amit többszöri próba után végül kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

ssyakaky

2017. március 7.

eredetileg a szinezett hidratalojaert indultam, kiarusitas volt, igy vegul ezt vettem meg. én primerkent hasznalom, szepen terul rajta az alapozom, meg szebben, mintha siman csak a boromre kennem, es tartosabb is lesz tole. mattit, de nem durva maszk-szeruen, marad egy kis egeszseges fenye az arcomnak. haszanata utan a borom puha, es kiegyenliti a kisebb feluleti hibakat, viszont nem fed es hidratal, de nem is ez a dolga. összességében jo kis cucc, megerte az arat.

update:
le kell, hogy pontozzam. mult het elejen azt vettem eszre, hogy a borom extra erzekeny és viszkető lett, pirosodas es pattik kíséretében. sejtettem, hogy valamelyik uj kencem tehet a dologrol, igy lealltam mindegyikkel. most, hogy mar jobb állapotban van a borom, fokozatosan probalgattam, hogy melyik lehet a ludas. tegnap hasznaltam ezt a kremet a szokásos modon, ma reggel úgy ébredtem, hogy szétmarnam az egesz arcom a viszketestol. ugyhogy meg van a bűnös es bucsut kell mondanunk egymasnak. valószínűleg az en borom ilyen valogatos, kevésbé ezekeny borueknek jo lehet ettol függetlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

update:

prne0919

2016. március 5.

Véletlenül vettem meg. A szempillaszérumot szerettem volna megvenni, ott voltak egymás mellett. És rosszat tettem a kosárba... De nem bántam meg. Szerintem nagyon jó kis krém, már minden reggel használom a problémásabb részekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 5.

birdie

2015. szeptember 17.

Két féle szilikonos primer termékkel találkoztam eddig. Az egyiktől pihe-puha, gyönyörű lesz a pofim, a másiktól is....de csak nap végéig, mert akkor megjelennek a csúnya pattanások mindenhol az arcomon. Ez a kis cucc az utóbbi kategóriába esik sajnos. Rendíthetetlenül kerestem a L'oreal Skin Perfection széruma helyett egy ocsóbb megoldást, de azt hiszem feladom. Egyedül attól nem leszek pattanásos. Egyébként ez a termék nem rossz. Szép, egyenletes és matt lesz tőle a bőröm és meghosszabbítja a sminkem élettartamát is, de sajnos nem tudom használni, mert már az első használat után tele lettem pattanással. Azért nem pontozom le nagyon, mert valószínűleg csak az én bőröm nem kompatibilis vele. De aki még hajlamos bizonyos mennyiségű szilikontól kipattogni, az kerülje!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Petrappp

2015. június 17.

Tök jó kis termék szerintem. Nagyon megszépíti a bőrt.
Én amúgy is muszáj vagyok hidratálni az arcbőrömet (mert egy másodpercet nem bír ki krém nélkül), és ha ezt a hidratálás után fölviszem, akkor a az arcom hidratált és egyben matt lesz. Ezt én korábban semmivel nem tudtam elérni. :)
Ha ezt használom, akkor már nem teszek föl alapozót vagy BB krémet, mert akkor ugyanúgy fényleni kezd a bőröm sajnos.
Viszont azokon a napokon tökéletes, amikor nem akarok föltenni semmit, mert sokkal szebb, egyenletesebb és mattabb lesz tőle az arcom. Néhány óra elteltével nekem újra kell kenni, mert sajnos ez is feloldódik az bőrömön. De nagyon örülök, hogy erre rátaláltam. Nagyban megsegíti az életemet :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Tök jó kis termék szerintem. Nagyon megszépíti a bőrt.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.