Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2014. április 6.

Kategória:   Testápolók

Értékes jojobaolajjal, E-vitaminnal és fekete áfonyával ápolja a bőrt.

Limitált kiadás.

Kiszerelés 200 ml

Ginnie01

2017. február 12.

Szerettem az illatát,anno egyik nagy kedvencem volt.Jól beszívódó kellemes állagú krém,hamar elhasználtam.Kár hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

narancsfavirág

2015. április 13.

A hatása, állaga tetszik, de az illata nagyon nem. Engem alig emlékeztet az áfonyára, inkább gyermekkorom szirupos orvosságai jutnak róla eszembe (amiket nem igazán szerettem :P). Valahogy elhasználom, de nekem csalódás volt.
Narancsfavirág illóalajat csepegtettem bele, így elviselhető lett az illata, de alig vártam hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

narancsdzsem

2014. szeptember 28.

Megleptek az előttem szólók!
Nagyon fincsi, édes illata van, engem leginkább illatgyertyára emlékeztet. Felkenés után 1 perc alatt eltűnik a savanykás illata, és az édes megmarad, és sokáig érezni.
Hígabb, de habos az állaga, gyorsan kenhető, és gyorsan beszívódik. Szerintem a normál bőrt jól ápolja.
A csavaros fém tetejét pedig imádom!
Limitált kiadás, kiemelt polcról emeltem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

Megleptek az előttem szólók!
A csavaros fém tetejét pedig imádom!
Limitált kiadás, kiemelt polcról emeltem le.

duchess_g

2014. szeptember 22.

Borzalmas szaga van. A boltban megszaglásztam, kicsit hasonlított a the Body Shop áfonya illatú testvajra az illata, így megvettem. Hát elérte, hogy megutáljam ez utóbbi illatát is... :(

Update: Most látom, hogy már nem gyártják. Mit ne mondjak, teljesen megértem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Update: Most látom, hogy már nem gyártják. Mit ne mondjak, teljesen megértem!

sztikke

2014. július 1.

Nagyon gyenge testápoló. Alig hidratál valamit, túl folyós az állaga, emiatt gyorsan fogy, és az illata is elég fura nekem. Eleinte finomnak tűnt, de már pár használat után megundorodtam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

sziszoka

2014. május 20.

Ha bele tudtam volna szaglászni biztos nem veszem meg.Annyira nem borzalmas az illata,de nem az amit szívesen használok.Kidobni nem fogom,mert egész jól hidratál,hamar beszívódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 20.

kvitta.girl

2014. január 27.

Sose szoktam Balea testápolókba csalódni,így mivel legutóbbi csokis testvajat imádtam de meguntam az illatát 4-5 hónap után így gyümisre váltottam,jajjj de kár volt :/
Minden borzalmas ebbe a termékbe: Az illata először talán 1 mp-ig finom aztán megcsap a CHEMOTOX illat,szó szerint rovarirtó szagom lesz tőle. Aztán teljesen folyékony állagú,akkor miért nem rakták flakonba?? Hidratálása szintén 0.
Még jó hogy van tartalék nivea testápolóm,ez megy a kukába..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Még jó hogy van tartalék nivea testápolóm,ez megy a kukába..

BNicol

2014. január 26.

Update: Nem mentem vissza venni belőle. Még mindig majdnem tele van. Pár használat után nagyon sok lett az illata, már nem kellemes. Most porosodik szegénykém.

Tegnap vettem meg, zuhanyzás után ki is próbáltam. Hát imádom! Nagyon finom illata van, jól hidratál, használtat után pár perccel nem marad ragacsos érzés, csak a puha, selymes bőr. Biztos, hogy visszamegyek még venni belőle, mivel limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Tvylvis

2014. január 26.

Na, nálam ez a kukában landolt. Igazándiból nem is tudom miért vettem meg. Egyrészt tetszett a csomagolás (igen, tudom, ezt agyban el kéne tudni rendezni, már fejlődök, de azért van még hová), másrészt több Balea testápolót szeretek. Mikor kinyitottam, a szaga brutális volt. Leginkább valami áfonya ízű kanalas gyógyszerre emlékeztetett. Totál mű illat, nagyon csípős, savanyú beütéssel. Aztán nagy levegőt vettem, és használtam. Hát, így sem lett jobb. A férjem menekült előlem, aztán én is magamtól. Ismételt zuhanyzás lett a vége, ez pedig kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

nagy.nikike

2013. december 29.

Ma vásároltam, de még nem próbáltam ki csak a fóliát szedtem fel egy picit, hogy megszagoljam és megnézzem milyen maga a ktrém. Az illata nekem tetszik kicsit savanykás áfonya illata van, a krém maga nem túl sűrű, de nem is folyós, olyan átlagos tégelyes testápoló állagú. Kíváncsi vagyok milyen lesz a hidratálása, egyenlőre még csak 4 csillag.

A hidratálása is szuper, szóval megérdemli az 5*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

A hidratálása is szuper, szóval megérdemli az 5*-ot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.