Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. október 25.

Kategória:   Testápolók

Testápoló olaj értékes makadámia- és mandulaolajjal, a méz és a levendula érzéki, meleg illatával. Minden bőrtípusra és masszázshoz is használható. Vegán.

Nymphea

2019. július 22.

Meglehetősen kellemes illatú, tápláló, kiadós és olcsó olaj ez. Nem az a rovarriasztó szagú levendula, nem arra kell gondolni, sokkal inkább valami nagyon kellemesen nőies kis olaj, ami lassan fogy, de gyorsan szívódik be, nem igazán ragad utána az ember. Jó döntés volt megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Ad-Namah

2019. június 11.

Nagyon könnyen beszívódik, és nagyon sokáig tart a hatása. Az illata csodálatos levendula! Nagyon szeretem használni, és lassan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

FeketePiroska

2019. április 23.

Kellemes, de inkább kamillára hasonlító illata van. Hidratáló hatása kicsit jobb is lehetne. Elég nagy kiszerelést kapunk a pénzünkért, a pumpával könnyű adagolni, de nagyon kevés az ami egyszerre kijön. Nem rossz termék, de újra nem fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

anitaanett

2019. április 22.

Évekkel ezelőtt használtam utoljára testápoló olajat, mindig is inkább testápoló párti voltam. Talán az is az oka, mert volt már rossz tapasztalatom, sűrű állagú, nem beszívódó, büdös testápoló olajakkal is. Szerencsére érdemes volt bizalmat szavaznom ennek a levendulás verziónak. Főleg az illata miatt vettem meg, egyszerűen oda vagyok a levendulás termékekért, mident szeretek amiben levendula van.
Hamar beszívódik, nem úgy mint az régi olajak, amikkel igencsak megszenvedtem és még utána is nyomot hagytak a ruháimon. A hidratálásával meg vagyok elégedve, az állaga megfelelő, könnyen eloszlatható a bőrön. Kellemes, puha érzést ad, illatát pedig sokáig érezni. Tetszik a kiszerelése, nem olyan flakon ami orrán-száján ömlik (mert sajnos ilyennel is volt már dolgom).
Sokáig elég, de ha elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Sokáig elég, de ha elfogy újra fogom venni.

Timitami

2019. március 5.

Le kell szögeznem, hogy nem vagyok Balea fan. Ha volt is terméke a márkának, amit kedveltem, soha nem vettem újra, sőt félen elhasználva elfeledkeztem róla. Néha azonban el tudok csábulni, mint ez esetben is. Nagyon guszta a külseje, ezért elkezdtem olvasni a leírását, amelyben megpillantottam, hogy levendulás. Na ekkor valóban elgodolkodtam a vásárláson, hiszen szeretem a levendulát. Aztán visszatettem, majd perc múlva mégis megvettem. :-) Mindjárt ki is próbáltam, és azt kell mondjam, örülök, hogy megvásároltam. Az én bőrömön makulátlanul beszívódik, pedig nem spórolok vele, felkenés után lehet is öltözködni. Az illata nagyon tetszik, ez a méz és levendula keverék nagyon az ízlésemnek való. Édes, de levendulás is, ráadásul tartós az illat, napközben meg-megcsapja az orrom a bőrömről ennek az olajnak az illata. Persze ahogy telik az idő, alább hagy az illat, mindenestre számomra pozitívum, hogy nem illan el rögtön. A bőröm egész hidratált lesz tőle, kellemes érzetű, de ebben a tekintetben van némi hiányérzetem. Nem húzódik, vagy ilyesmi, de lehetne puhább, simább. Nincs összehasonlítási alapom, ez az első testolaj, amit használok, és elégedett vagyok vele. Ráadásul nem kerül vagyonba.Az illata azonban mindent visz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!