Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Stina, az összetevőket feltöltötte: kalmaniki, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Macska27

2017. február 7.

Olcsó és kellemes az illata. Itt vége is a jó tulajdonságainak. Felvitel után ragacsos, zsíros érzetet hagy a bőrömön. Egyáltalán nem szívódik be és így nem is hidratál. Számomra pénzkidobás volt ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Málni

2016. július 31.

Alapjáraton utálom a shea vajas kéz-testápolókat, de ennek nincs az a fura szaga, amit más sv termékeknél nem bírok elviselni, ez nagyon kellemes (Nivea-ra hajazó) illatú:) Az én bőrömnek jó, puhítja, igaz elég tömény-zsíros állagú, de megéri, ha cserébe puhává varázsolja a bőrömet.) Nagy kiszerelés, olcsó, a hülyének is megéri:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 31.

gonczyadri

2016. május 26.

Az extrán száraz bőröm miatt vettem meg, nagyon tömény az állaga (mint a Nivea testápolónak, az illata is olyan), de már msánapra éreztem a hatását! Mostantól csak ilyet veszek, ha egy hirtelen hidratáló löktet szeretnék adni a bőrömnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Avanindra

2016. január 8.

Nagyon régen vettem. Még suliba jártam. Mivel még nem volt fizetésem, valami nagyon olcsót kerestem magamnak. Hát olcsó húsnak híg a leve. Egyáltalán nem szívódott be. 2x ha használtam, utána oda adtam anyának, hogy használja el. Neki se jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

2015. december 8.

Nehezen szívódik fel de nagyon jól hidratál de néha kicsit irritálta a bőrömet és a barátom szerint büdös szóval kuka lett végül

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

spavanilly

2015. november 19.

Nem számítottam túl nagy meglepetésre, viszonylag olcsó, nagy kiszerelésű termék. Illatával semmi gond, az állaga jó, könnyen kenhető, de nehezen szívódik be. Van ettől rosszabb testápoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 19.

Sh4ayoa

2015. november 19.

Nekem roppant száraz a bőröm és ez sokszor nagy segítség volt. Nagyon sűrű, és nehéz eldolgozni, de megéri, türelem kell hozzá, Este bekentem magam és másnap pihe-puha bőrrel ébredtem, ami 2 napig kitartott. Az ára pedig szuper. De mivel igyekszem leszokni a káros összetevőjű kozmetikumokról, így félre tettem. Ettől függetlenül 5-ös, mert a maga kategóriájában szépen teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Zaynab

2015. október 7.

Megvettem ezt a testápolót az illata miatt, pedig amúgy az illatmentes testápolókat kedvelem.
Kicsit félretettem, mivel testápolómániásként már felhalmoztam itthon pár flakon más terméket, és nemrég jutottam el ide, hogy ezt használjam.
A flakonja már nem így néz ki mint a képen, hanem sötét kék műanyag és egy szőke csaj van a képen, meg egy kicsi sheadió.
Nagy csalódás...

- nagyon erős illat, 24 órán át is érezhető. egyébként az illatanyag mesterséges benne.
- nem hidratál.
- ragadós, ragacsos, a kézre, testre is ragad, de nem szívódk be, nincs jóleső érzés, csak a ragadás.
- nem felel meg annak, ami elvileg a célja.
- csak akkor lehet valahogyan a bőrbe masszírozni, ha vizes testre keni az ember, de még akkor is ragadós érzés marad utána. én - ha nem vizes testre kentem - totál fehér lettem tőle és nem esett jól egyáltalán.
- én már csak lábkrémnek használtam, de rájöttem, hogy arra se jó, mert csak illatos lett tőle a lábam, de ennyi. nem puhította a bőrt, csak ragadóssá és erősen illatossá tette, sőt, rosszabb lett a helyzet, mert volt pár száraz folt a lábfejemen és a térdeimen is, és a lábfejemen lévő egyik folt égő vörös színű lett, a térdeimre meg csak azért kentem a krémből, hogy lejöjjön a krém a kezeimről és kicsípte a térdeimet, és ott aztán később viszkettem, most meg apró pattanások jelentek meg. plusz a bőr is kemény lett.

egyszóval: én minden embert lebeszélek a termékről, mert 4-500 forintért egy flakon édes, illatos fehér színű melasz jellegű anyagot veszel, de minek...
nálam inkább ártalmas volt ráadásul.
gondoltam ezt leírom, hátha másnak hasznos ez a tanács.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 7.

Nagy csalódás...

- nem hidratál.
- nem felel meg annak, ami elvileg a célja.

nálam inkább ártalmas volt ráadásul.
gondoltam ezt leírom, hátha másnak hasznos ez a tanács.

nikolett00

2015. május 22.

Imádom! Finom, kellemes az illata, semmi extra feltűnő illata nincsen. Nagyon jól hidratál és gyönyörű selymes lesz a bőröm tőle. Kicsit sűrű állagú, nehezebben eldolgozható, de nagyon szuper így is! Ár-Érték arányban ráadásul a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 22.

Sandee

2015. május 19.

Kellemes az illata, viszont nagyon nehezen szívja be a bőröm és a hidratálása sem a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate