Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: Cupcaketeam, Módosítva: 2018. február 5.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"A frissítő bogyós gyümölcs - smoothie illatú Balea tusfürdő reggelenként gyorsan felfrissít és teljes lendületbe hoz! A laza mosómedvés tusfürdő egy közösségi oldalon történt szavazás eredményeként kapta különleges illatát, mókás elnevezését és egyedi megjelenését. Egy őrületes tusfürdő a bársonyan puha ápolt bőrért!"

PH-semleges, vegán termék.

hadri

2019. szeptember 14.

Szeretem a Balea tusfürdőket, a cuki csomagolásúakat főleg, de ez nem nagyon jött be. Szuper a csomagolás és az illat, de annyira sűrű az állaga, hogy kínszenvedés kinyomni a tubusból. Kár érte, csinálhatták volna folyósabbra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

PinkMcFreeze

2019. május 24.

A többi kommentelő is ìrta, hogy nagyon tömény állagú és kész küzdelem kinyerni a flakon tartalmát, ezzel teljesen egyet értek, mert ìgy van 😃 Az illata nem tetszik. Egynek elhasználom, mert ajàndékba kaptam. Egyetlen pozitìvumot tudok mondani, nem szárìt es cuki az állatka a csomagoláson 😃

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

anitaanett

2019. április 22.

Valóban tömény volt az állaga, amiért azért meg kellett küzdeni vele, mire kijött a flakonból. Ezért vonok le 1 csillagot. Más negatívumot nem tapasztaltam vele kapcsolatban. Nem szárította a bőröm, tetszett az illata,a csillámok is benne, remekül habzott, a design-ja külön bejött (főleg ezért vettem meg). :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

pulikaa

2018. december 25.

Nagyon mókás a csomagolása, nagyrészt azért vettem meg. Egy darabig az illata is nagyon bejött, de félreraktam, most mást használok. Kicsit mű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

pqampuska55

2018. november 14.

A tusfürdővel magával elégedett vagyok, de annyira tömény, hogy szinte ki se jön a tubusból, ami mérhetetlen bosszúságot okoz, ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

KEAnna

2018. november 14.

Nagyon tetszik :) Ez a bogyós illat telitalálat nálam, viszonylag hosszan is érzem magamon, a flakon pedig minden alkalommal megmosolyogtat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 14.

Jaderie

2018. augusztus 26.

A boltban megpillantva épp azt gondoltam, hogy na tessék, ezt biztosan a tiniknek találták ki, hogy majd a csomagolás láttán, biztosan megveszik. Engem az ára vett rá, hogy megvegyem, ugyanis kb. 240 Ft-ra volt leárazva, gondoltam, miért is ne. Azóta folyton ezt használom, az illata gyümölcsös és hűsítő, tökéletes a kánikulai napokra, szerintem tovább tart, mint az átlag. Az állaga tényleg sűrű, de számomra nem zavaróan. Ha lesz még ilyen kiadás, biztosan többet is beszerzek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Kitty9526

2018. augusztus 9.

Nagyon tömény mint illatra, mint állagra.
Kicsit nehéz eloszlatni, mert eléggé sűrű, ezért is jön ki a dobozból nehezebben.
A csomagolása nagyon tetszik, imádom, hogy csillámos és az illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nagyon tömény mint illatra, mint állagra.
A csomagolása nagyon tetszik, imádom, hogy csillámos és az illata is jó.

Ella

2018. július 25.

Az illata egyszerre émelyítő és férfias. Talán a csomagoláson látható hím mosómedve erre akart utalni. :D Viszont nagyon sűrű, jól habzik, csak rohadt nehéz eloszlatni a bőrön. A férjem csinálja jól, hogy fürdőszivaccsal zuhanyzik, ehhez a tusihoz éppen az kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

poisonvert

2018. július 7.

Imádom az illatát, ez volt a döntő, amikor megvettem. Sajnos fürdés közben és után csupán a fürdőszoba illatozik tőle, mert az én bőrömön egyáltalán nem érzem már. Azonban mind a színe, mind pedig a furcsa, kissé zselés állagával megnyert magának. Ha jó kedvet akarok, akkor őt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Opuntia Ficus Indica Fruit Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

A Nopal kaktusz kivonata, aminek gyulladácsökkentő, nyugtató és hidratáló tulajdonsága is van. A gyártó szerint élesztő kivonattal kombinálva kifejezetten csökkenti a más hatóanyagok által okozott (pl. retinoidok vagy AHA-k) neuroszenzorális irritációt.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.