Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nyugtatja és kényezteti a lábakat. Speciálisan a száraz és igénybevett bőr mindennapi ápolására fejlesztették ki. Természetes holt-tengeri sót, olívaolajat és bisabololt tartalmaz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lenochka

2020. december 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Szuper árban van, és kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Szuper árban van, és kellemes az illata.

Titia

2019. június 25.

Nem problémás a talpam és a sarkam, egy kis áztatás és reszelés után rendszeresen krémezve szép marad, ezért nem is volt különösebb elvárásom a krémmel szemben. Minden éjszakára vékonyan bekenem, így hidratált lesz annyira, hogy egy hosszabb reszelésmentes időszak sem szembetűnő. Az illatát szeretem, jó az állaga, nem nehéz és zsíros, az én elvárásaimnak jelenleg teljesen megfelel ez a lábápoló krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

csemezb

2018. március 19.

Száraz és igénybevett bőr mindennapi ápolására?! Hol? Este bekenem, reggelre ugyanolyan. Elhasználom, mert nem szoktam kidobni ilyesmit, de tuti, hogy valami jobbat kell keresnem. Egyébként kellemes érzést hagy maga után egy rövid ideig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

v.szilvia789

2017. július 8.

Nyárra ideális lábápoló krém, nem túl zsíros, így nem kerül át a szandálra, papucsa. Némi masszírozás után beszívódik, friss illata van. Kicsit hidratálhatna jobban, ezért csak négyes. Nekem erre az évszakra megfelel, kedvező áron beszerezhető.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

eperturmix

2017. június 7.

Nekem csalódás,este bekenem,reggelre ugyanolyan száraz,megvastagodott a bőröm,pedig sós áztatást és sarokreszelőt is használtam.Eddig ez a kombó heti egyszer más krémmel (neutrogena,az ureás balea)rá a zokni, tökéletesen működött,ezzel nem...Pedig nagyon kis csalóka,mert rányomom az ujjamra akkor még nem tűnik úgy,de elkenve igenis egy nehéz krém,ergó valamit kéne produkáljon.Az illata jó,az ára is,csak nem sokat ér.

Upd.:Ilyen se volt még velem,hogy valamit kidobjak,de ezt már túl a felén igaz,de kihajítottam.Teljesen kiszárította a lábam,rosszabb volt bekenve mint simán...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

HardCandy092

2016. szeptember 21.

Ekcémás talpra vettem, mint ahogy az általam eddig kipróbált összes holt-tengeri sós lábkrém, ez is picit hűsít, ami nyáron kellemes, télen kifejezetten kellemetlen számomra. Puhít, az ekcémámom is javított egy kicsit, de nem annyit, mint mondjuk az Avon hasonló terméke, vagy más drágább krémek. Viszont ebben az árkategóriában, napi lábápoláshoz egy kellemes, viszonylag könnyű (nem olyan zsíros/vaskos, mint a Balea ureás párja), jó illatú krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Captainblonde

2016. augusztus 1.

Nagyon kellemes illata van és szuper puha lesz tőle a lábam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Nagyon kellemes illata van és szuper puha lesz tőle a lábam!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol