Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fatika0099, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Intenzíven tisztító, ugyanakkor nyugtató hatású. Az ásványi anyagokat tartalmazó holt-tengeri arcmaszk segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és megelőzi a bőrproblémák kialakulását.  Az eredmény tiszta és ápolt bőr. A holt-tengeri iszap gazdag ásványi anyagokban és nyomelemekben, segít eltávolítani a felesleges faggyút a bőrről. Az Aloe Vera frissítő hidratáltságot eredményez. A kamilla kivonat megnyugtatja a bőrt.  A sárgabarackmagból és bambuszból álló természetes bőrradírozó szemcsék gyengéden megtisztítják a bőrt.

GDora

2019. október 30.

A régi verzióját a fura állaga ellenére is nagyon szerettem, "beivódott" a mitesszereimbe. Ezt az újat viszont nehéz lemosni és sokkal gyengébb a hatása, mint a régebbinek, ráadásul pattanásokat is okozott nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

eilthyr

2019. február 6.

még a múltkor próbáltam ki. húzta, "csípte" a bőrömet, de megbocsátok. végülis, sóval dörzsöltem be az arcomat, nem? alapos munkát végzett, jól tisztít, frissít, a pattanáskezdeményeket kinyírja. ennyit megért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

macooka

2019. január 26.

Újra a boltok polcain, de kicsit más összetevőkkel. Az előzőhöz nem volt szerencsém, de ez 5 percig úgy csípte az arcom, mintha lángokban állt volna a fejem. 5 perc után viszont érdekesen hűsített, úgyhogy rögtön ambivalens érzések kavarogtak bennem. Lemosni egy rémálom volt, 10 percig sikáltam a fejem meleg vízzel. Utána meg is ijedtem, mert lehetett látni a különbséget, rákvörös volt a fejem, ahol a maszk fel volt téve, ahol nem, ott pedig hófehér volt a bőröm. Abszolút nem érzékeny az arcbőröm, de ez még nekem is sok volt. Az tény, hogy szépen lemattított és nagyon puha lett az arcom, de nem tudom megéri-e a szenvedést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

KKittii

2018. december 1.

Első használat után szerelem. Lehúzza teljesen a pattikat, utána puha, jó érzése van a bőrnek. Azt sajnálom, hogy mostanában nem találok a DM-ben ilyen arcmaszkot, remélem csak pont elfogyott, és gyártják még :( Rengeteget elhasználtam már belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

vikicseresznye

Korcsoport: < 18
2018. november 24.

Egyik kedvenc Balea maszkom , könnyen lemosható , jó érzés utána a bőrömnek . Azért kap 4 csillagot , mert eleinte eléggé csíote az arcbőrömet .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 24.

lohnerniki15

2018. november 16.

Akkor szoktam használni, amikor nagyon kopik a bőröm. Szépen hámlasztja az arcom, eltünteti az összes elhalt bőrt, sokkal szebb és egyenletesebb a bőröm a használata után. Sajnálom, hogy tégelyes kiszerelésben nem lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

KittyMitty

2018. november 6.

Mit is csináljon az ember lánya hajnali négykor, amikor tudja, hogy aznap már nem fog tudni aludni? Felteszi az új totes meer maszkját. "Intenzíven tisztító, ugyanakkor NYUGTATÓ HATÁSÚ" :DD Hát, nem.. Nekem biztosan nem, úgy csípte az arcom, mint a fene. Nagyjából 5 másodpercig volt rajtam, majd egyből lemostam. Ma adok neki még egy esélyt, szeretném szeretni, de eddig csak baromira fájt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Naftalin

2018. október 30.

Kedvenc filléres bolti maszkom! Az itteni vélemények alapján gondoltam, hogy kipróbálom, na, azóta a rutinom része lett :) Hetente egyszer használom, zuhanyzás előtt egy órával felteszem és hagyom hatni, a bőröm utána puhább, feszesebb, a pórusokat is szépen finomítja még másnap is. Eleinte nekem is kicsit csipked, ahogy szárad, de semmi pirosságot nem hagy maga után. Ha véletlenül kimarad és több idő telik el egy hétnél, észre lehet venni a bőrömön. A pattanásokat is lehúzza, a szaga és az állaga eleinte kicsit furcsa volt (valami ilyesmi lehet a habosított lónyál :D), de hamar meg lehet szokni, nagyon sokszor újravettem már :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Csobanka

2018. szeptember 16.

Szépek az összetevői. Első használat után úgy gondoltam beépítem a rutinomba de aztán egyre inkább csípett és nem éreztem, hogy tényleg tisztítaná a bőrömet. Valószínűleg újra fogom használni, főleg, hogy betáraztam belőle de csak havi egyszer, nem heti kétszer. 3-4 csillag közötti de én most megadom a 4-et. Hiába a csodás összetevő lista, ez a termék ékes példája az olcsó húsnak, híg a leve mondásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

lavandaire

2018. szeptember 16.

Igazából csak azért vettem meg, mert unatkoztam és akartam valamivel elütni az időt. Nekem hála az égnek most nagyon jó a bőröm szóval nagy változást nem látok, tisztább és frissebb volt a bőröm utána. Az ára miatt szerintem abszolút újravevős, de amúgy is szerintem jobbak ezek, mint a garnierek. Kicsit fura volt felvinni és kényelmetlen volt de hozzá lehet könnyen szokni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0