Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 28.

Kategória:   Hajformázók

Törölköző száraz hajra, nyári hajformázó sós spray, nem hagy zsíros érzetet.

browning

2019. január 7.

Nyáron vettem, vagy nem használtam megfelelően- lehet, hogy nem törülközőszáraz hajra fújtam.- Így inkább ragacsos, gubancos lett csak, de sajnos nem lett göndörebb a hajam, pedig egyébként egy jó hullámos de vékonyszálú a hajam.
Újra megpróbálom és updatelek mindenképpen, ürülnék ha működne jobban :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

Újra megpróbálom és updatelek mindenképpen, ürülnék ha működne jobban :)

yxcvbn

2018. december 30.

Rövid, vékonyszálú hajamnak tartást ad (5-6 fújás nedves hajra) mindenféle formázás, szárítgatás nélkül. Mindezt úgy, hogy nem ragad, mint a lakkok, habok stb. De ez csak addig működik, amíg a hajam elég rövid, után a be kell vetni a ragacsokat. Jó barackillata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

picilara

2018. november 1.

Az új változatot vettem, aminek kékesebb a csomagolása, az ára 600 Ft volt ha jól emlékszem. A hajam vállig érő, vastag szálú, egyenes, de van egy kis hullám benne. Hajmosás után a nedves hajamat fújom be vele, nem sajnálom :) Utána vizes hajjal lefekszem aludni, és reggel amikor felkelek szuper kis hullámaim lesznek. Valahányszor használom mindig dicsérik a hajam, hogy milyen klassz. :) Úgy vettem észre, hogy ha hajszárítóval próbálom ugyanazt a hatást elérni, valahogy nem sikerül olyan jól.
A használatától kissé száraz, durva tapintású lesz tőle a haj, de ehhez hozzá lehet szokni a hullámokért cserébe. Illetve ez az érzet csak a következő hajmosásig tart. Nálam a hullámok két napig látszódnak, de van hogy egy nap után inkább újra megmosom a hajam és újra befújom ezzel, hogy megint tökéletes hullámaim legyenek.
Újravettem, fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Újravettem, fogom még használni.

Nymphea

2018. július 4.

Egy blogposzt tett kíváncsivá, hogy mit is lehetne kihozni az én szögegyenes hajamból (ami annyira szögegyenes, hogy meg szokták kérdezni, hogy kivasaltam-e..), de amíg csak a drágább márkák felhozatalát láttam, úgy döntöttem, én sós vizet nem veszek 2000 ft-ért... Ígyhát amikor megláttam ezt, nagyon megörültem. Habár a polcról lekapott termék már nem így néz ki, a hatásával elégedett vagyok. Nekem semmiféle szexi beach look-ot nem kölcsönöz, de dúsabbra szárad határozottan a lelapuló hajam. Szóval nagyon bejön.:))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

sophiie

2018. július 1.

Nagy elvárásokkal vettem meg a Baleás változatát, nem is értem mit vártam tőle... Azt hittem szép, enyhén hullámos frizurám lesz, de nem így lett. Próbáltam vizes hajra fújni és úgy hagyni megszáradni, majd hajszárítóval de nem jött be, nem csinált semmit, helyette ragad a hajam, de legalább úgy tart mintha hajlakk lenne rajta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

KisKormos

2018. június 20.

Egyenes, de könnyen hullámosodó hajam van és imádom amikor a tengerparton hatalmas oroszlánséróm lesz. Valami hasonló hatást akartam elérni, de sajnos ez nem az a szer. Egy ragacsos kóc lett az egész, méghozzá teljesen egyenes maradt. Kifésülhetetlen volt, de cserébe még ezt a barackos szagát sem szerettem. Egyszer használtam, de még sok is volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Bippinke

2017. szeptember 17.

Én kb. 2,5 éve használtam, aztán egyszercsak nem volt kapható. Telesírtam miatta a párnámat. Azóta sem találtam olyan jó készítményt, mint ez. Szuperül tette a dolgát, szerettem az illatát. De most látom a kommentekből, hogy megint lehet kapni (?). Megyek is beszerzni, mert imádtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Merlotwine

2017. szeptember 9.

Nem rég még lepontoztam volna, viszont rájöttem, mire tudom használni nagyon jól:
Nem friss hajon, szárazsamponozás után fújok rá ebből is, és tök jó kis volument ad. Kevesebb szárazsampon kell, így nem lesz olyan "matt" a hajtövem, de mégis frissnek, dúsnak néz ki.
Viszont a friss hajam nem rontom el vele, mert tényleg ragacsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Viszont a friss hajam nem rontom el vele, mert tényleg ragacsos.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a termékkel kapcsolatban. Az illata valóban kellemes, barackos. Az első napon mikor megvettem, rohantam vele haza, ebédszünetben próbáltam ki száraz hajon. Egyébként is göndör a hajam, de ez valami fantasztikus oroszlánsörényt eredményezett kb. 3 perc alatt. A hajamon nem volt kellemes érzés, száraz, tapadós volt. Én a rendezett, göndör fürtöket kedvelem általában, és elvárom mellette, hogy hidratált maradjon a hajam. Éppen ezért a hajhabok, amik beton keménységűek lesznek a hajamon szintén nem játszanak nálam. Sajnos ez termék sem lett a barátom. 3 év alatt fogyott el végre valahára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

k.szisza89

2017. augusztus 7.

Alapvetően ezek a göndörítő hajformázó habok, sprayk soha nem voltak alkalmasak az én vékonyszálú egyenes hajamra. Tettem egy próbát ezzel a nem túl drága termékkel. Éppen csak nedves hajra, jól befújtam és a levegőn szárítottam meg. Számomra elérte a célját. Továbbra is használni fogom, végre valami hatott :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid