Balea

Ár:   559 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nera, Módosítva: 2015. június 18.

Kategória:   Hajformázók

tamasbalazs01

2019. május 27.

Egy előző illatú verzióját vettem meg, változó milyen hatást lehet vele elérni. Nekem szinte mindig csak a frissen mosott hajammal tud kellemes hatást elérni, 1-2 napos haj esetében már érzékelhető a "ragasztós" hatás amelyről az előttem írók is beszámoltak. Azt vettem észre, ha sokat használom több napon keresztül, egy idő után viszket tőle a fejbőröm. Ár-érték arányban szerintem teljesen jó, felveszi a versenyt a drágább társaival.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Hibiszkusz

2018. január 21.

Ez és egy másik illatú tesója van meg. Fura ragacsos textúrája lesz tőle a hajnak, viszont mégis kedvelem. Néha csak ez menti meg a "frizurám". Szárazsamponnal kombinálva szinte frissmen mosott hatást lehet elérni vele. Nem tapasztaltam, hogy zsírosítaná a hajam, bár lehet hogy csak azért, mert már eleve akkor szoktam használni mikor mosni kéne a hajam :P
Igazából meg vagyok vele elégedve, mindig kell, hogy legyen egy ilyen a közelemben, hogy vészhelyzet esetén csak lekapjam a polcról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

agi86

2016. május 1.

Illata jó, viszont a drágább kategóriás porok kevésbé ragasztanak össze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Illata jó, viszont a drágább kategóriás porok kevésbé ragasztanak össze.

mnikolett

2016. január 24.

Egyenlőre nem igazán vált be, bár lehet csak én vagyok béna, mert a barátnőm ódákat zengett róla. Még próbálkozok, mert az illata viszont nagy jó, igazi vanilliás süti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Monica6

2015. december 17.

Utálom kidobtam egy használat után, olyan ragacsos lett tőle a hajam mintha török mézet kentem volna rá, és a zsírosodásból semmit nem tüntettet el... Szánalmas, hogy egyáltalán ezért elkérnek pénz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

mosomaci

2015. július 24.

Hullámos és göndör hajra nekem bevált, mert bár tapadós lesz a frizura, meg is emeli és összetartja a mikrofonfejet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Jelizz

2015. június 28.

süti illata van, inkább almáspite mint vanilia tényleg dúsít, csak sajna szárít és ragad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

Hoagirl

2015. június 16.

Úgy tűnik mostanában csak Balea termékeket véleményezek és használok, de nincs mit tenni, tényleg kedvelem őket. :) A Toni&Guy-nak van egy hajtőemelő pora, ami még egy ősrégi Pixiboxban rejtőzött, és azt használtam vészhelyzet esetén, ha vállalhatatlanul lelapult hajjal ébredtem. Abban ha jól emlékszem 1 grammnyi mennyiség volt, illetve még van is, mert bár elég sokszor használtam, még mindig kitart. De természetesen a vanília illat miatt ki kellett próbálnom ezt is, mily' meglepő... :D Viccesen olcsó volt, ha jól emlékszem 599 Ft. az eredeti ára és amikor én vettem épp akciós volt és még végösszegi kuponom is volt, szóval nagyon pénztárcabarát áron jutottam hozzá. Kellemes az illata, de ez csak pillanatokig érződik, kb. amíg a kezembe szórom. Én egy szórásnyit használok, eloszlatom az ujjaimon és a hajtövekbe dolgozom el, és nagyon vigyázok arra hogy a fejbőrömre ne jusson, mert azt tapasztaltam, hogy akkor nagyon gyorsan bezsírosodik a haj. A kezem furcsán ragadós lesz a művelet során, de a haj tényleg dúsabbá varázsolható, rohanós reggeleken életmentő lehet. Erre a termékre hatványozottan érvényes a kevesebb néha több elve, mert ha kicsit is többet használok a kelleténél, összetapasztja a hajszálakat, amitől elég ápolatlannak tűnik az ember és az nem túl szívderítő látvány. Ha kitapasztalja az ember a használat mikéntjét, akkor nagyon hasznos társ lehet belőle. Ez a mennyiség szerintem évekig elég lesz, mert tényleg nagyon keveset kell belőle használni. Napközben fokozatosan visszalapul a haj, de ilyenkor elég ha kicsit összeborzolom és máris olyan, mint új korában. A hátránya azonban, hogy másnap mindenképp hajat kell mosni, mert reggelre bezsírosodik tőle a haj, de szerintem ez is olyan kis gyorssegély bad hair day esetén, mint a száraz samponok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Hidratálók: PEG-8