Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   679 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Doozy, Módosítva: 2015. február 6.

Kategória:   Hajformázók

Azonnali dús hatás, főleg a hajtöveknél. Formát kölcsönöz  a hajnak, hajtincsről-hajtincsre.Ultrakönnyű, nem érezni, hogy a hajon van.Mattító hatású. Kellemes tapintású lesz tőle a haj.Hajformázás alapozására is alkalmas.

Andi0427

2015. október 8.

Nagyon elégedett voltam ezidáig, a hajam szögegyenes és lelapulós fajta, ez a púder nagyon bevált. A haj fényét kicsit elveszi, de hajfénykrémmel lehet ezt ellensúlyozni. Tegnap bementem a dm-be, nincs, nem is lesz. A taft-nak ami van hasonló, szerintem nem ilyen jó és majdnem 1000 forinttal többe kerül, igaz, a 4 üzletből 3-ban egyik fajta sem volt. Ez a 6. termék, finomság, egyéb tárgy amit rendszeresen használok és eltűnik. Lehet valami képességem a dolgok eltüntetéséhez. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 8.

szakszil

2015. szeptember 18.

nem használtam el nem jött be ,az esetek többségében olyan száraz és ragacsos lett utána hajam, nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

pattanobogi

2015. február 6.

5* ha megtanulod a formázást vele. Nagyon egyszerű, tartós, a legolcsóbb a kategóriájában 20 g kiszerelés. Mindig ezt vettem de már nem gyártják kb másfél éve.

A Dm-nek írtam ez ügyben és azt mondták lesz új csomagolásban de én azóta sem találtam. Talán ennek a terméknek alternatívája lenne az epres illatú volumen puder ami csak 10g viszont ezzel sem találkoztam és az eladók sem tudnak róla...?

Miért nem érdekli a DM vezetőségét ha egy saját márkás termékük iránt nagy az érdeklődés, sikeresebb mint a nevesebb, drágább márkájú hajformázók és még levélben is megkeresik emiatt őket?A válasz pedig csak annyi hogy majd lesz másik valamikor - és nem értesítenek mikor stb...
Az óta is várom az új csomagolású hajpúder berobbanását : )))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Az óta is várom az új csomagolású hajpúder berobbanását : )))

motoros_csaj

2014. április 2.

Hát azt kell mondjam megkönnyíti az ember életét. Utálok tupírozni és nem is nagyon megy, de ezzel a kis termékkel ezt ki lehet kerülni. Keveset kell szórni a hajra és hipp-hopp úgy megemeli, hogy csak nah! Ajánlom mindenkinek! Hatása nagyon tartós marad! Akár egy egész napig is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

titina

2013. április 14.

Én nem nagyon használtam eddig ilyen okosságokat, mint száraz sampon meg dúsító púderek, de ez kifejezetten jó. Félhosszú hajam van, ami a 3. napra lapul le, olyankor használom és tök jó tartást ad, egész nap nem lapul le a hajam. Egy kicsit ragad, de lehet a mennyiség az oka, egy kicsit nehéz eltalálni. Az árát mindenképp megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Hidratálók: Fructose, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.