Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. április 18.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Ideális a hajmosások között és utazások alatt. Felfrissít, és dús hatást kölcsönöz a frizurának, víz és hajszárítás nélkül.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lorigil

2015. december 3.

Nekem bejött, az illata is jó volt, a hatása is, nem nehezítette el a hajamat, nem fehérítette nagyon ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

kiflimorzsa

2015. augusztus 27.

ez valami rettenetes volt, az illata fullasztó, a hajamat is szárította. vártam már, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

ttundi

2015. július 14.

Kedvenc szárazsamponom volt, imádtam az illatát, kár, hogy limitált volt. Még őrzök itthon belőle egy flakonnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

-.Nikii.-

2015. május 24.

Első szárazsamponom. Tetszik az illata, nem használom túl gyakran, szóval sokáig kitart. Leárazva vettem, de azthiszem nem veszem újra, ikább megmosom a hajam:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Tigercat_haters

2015. május 19.

Első szárazsamponom volt,egynek jó volt,de nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

Első szárazsamponom volt,egynek jó volt,de nem venném újra.

kitten

2015. május 6.

Kb. 5 fajta szarazsampont probaltam, mind fullasztott de EZ egyaltalan nem! Hatasa szuper, dusit is es tenyleg megteszi amit kell! Cserebe elnezem neki az eper illatot! :) 3 flakonnal elhasznaltam mar. Sajnos limitalt kiadas de remelem me'g meg tudom venni egy ideig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

Doria09

2015. május 2.

Ugyanolyan jó, mint az eredeti, viszont ennek imádtam az illatát! Sajnálom, hogy csak limitált volt, egy flakonnal sikerült csak beszereznem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Adél Zsanna

2015. április 28.

Ez az első fújós száraz samponom! Előtte hintőport használtam!
Nem rossz, lehet van jobb is, akciósan vettem, annyit megért! Az illatát szeretem, minimálisan felfrissíti a hajam, de csodát nem kell várni, viszont tartást ad a töveknek! Újravenni nem fogom, mert nekem bevált a hintőpor, nem macerásabb mert sötét hajúként nekem mindegyik meglátszik :D
4* mert biztos van jobb, de nekem elsőként ez is bevált !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Ez az első fújós száraz samponom! Előtte hintőport használtam!
4* mert biztos van jobb, de nekem elsőként ez is bevált !

ylexe

2015. április 27.

Ugyanolyan jó, mint az eredeti verzió, csak jobb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Ugyanolyan jó, mint az eredeti verzió, csak jobb az illata.

GNóri

2015. április 13.

Mivel ez az első száraz sampon, amit próbáltam, így a sampon-hatásáról nem tudok érdemlegesen írni. Egy napot ki tudtam még vele húzni hajmosásig, és mintha dúsította volna a hajam. Imádtam az illatát is. Viszont nekem nagyon kevés ideig volt elég, kb. csak 5-ször használtam, és kifogyott:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride