Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Hajformázók

Kollagén tartalmának köszönhetően ezzel a spray-vel simává lehet varázsolni a hajat, miközben erősíti és védi is azt.

KuliKali

2016. július 6.

Első hővédőm,így nincs nagyon viszonyítási alapom,max fodrász tehetett eddig a hajamra ezelőtt. Igazából nem tudom mit csinál,de aggódok a hajamért,ezért használom :D Tény,hogy nem melegszik át a hajam nagyon,de nem is szárítom hosszú ideig télen se. A hajvégeim nagyon törékenyek és elég szárazok,de nem vettem észre,hogy ez bántaná,legalábbis használat után nagyon puhák,de ez lehet az erre kifejlesztett hajbalzsmtól is. Mindenesetre nem fújom koncentráltan a végekre,inkább csak a közepéig,de hajkefével úgyis eloszlatom. Fura,ragadós érzést kelt használat után amíg meg nem szárad a hajam. Az illatát,kiszerelését imádom,nem nagy cucc,de ha már egy minimálisan védi a hajam,megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

KupaiVirag

2016. május 3.

Átlagos hővédő, teszi a dolgát és nagyon finom az illata, a csomagolásával is meg vagyok elégedve, könnyen el tudom oszlatni a hajamon a szórófej segítségével a terméket, de az alkohol szárítja a hajamat, aminek nagyon nem örülök. A hajam tényleg nem melegszik annyira át, mint nélküle, de nem fogom használni, mert tényleg nagyon rondán kiszárítja a hajvégeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

orsolyanovak

2016. május 3.

Mondhatjuk, hogy mérsékelten göndör hajam van :D Még nem sokszor használtam a terméket. Egyszer próbáltam teljesen száraz hajon, az nem jött be, kifejezetten megnehezítette a hajvasalást. Viszont, amikor hajmosás után használtam, csak egy nagyon mini mennyiséget, nedves/nyirkos hajon akkor jól szuperált. 3 napig tartotta az egyenesítő hatását, egyáltlaán nem szállt a hajam és fényesebb is lett tőle. Az illatát is bírom. Az összetevői mondjuk annyira nem tetszenek. Úgy gondolom jobb, mint a semmi, de nem biztos, hogy újravevős.
Azóta bővült a tapasztalatom a termékkel kapcsolatban, így határozottan állíthatom, hogy nem éri meg az árát szerintem. Maximum placebonak jó. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

sarkanyandi

2016. január 23.

Én sem tapasztaltam semmilyen hatást, még simítót sem. Lányok ha hajsimító kencét kerestek, szerintem van ennél jobb, de azok akik hővédőnek vennék (ahogy lentebb is olvastam - bár szerintem a termék nem az), azok is kapnak jobbat. Ennek ha lenne is valami jó hatása a hajra, számomra eltörpül az alkoholtartalma miatt, ami kiszárítja az amúgy is hidratálásra szorult hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Redzsi84

2015. december 5.

Nagyon finom illata van. A hajam meglehetősen erős, hullámos. Bár hővédő, de kíváncsivá tett az egyenesítő hatás. Sajnos ez utóbbi semmit nem ért :-(
A kifésülést viszont nagyon segítette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 5.

A kifésülést viszont nagyon segítette.

Leti01

2015. november 28.

Egyenes, hosszú hajam van, de a tincsek végei gyakran össze-vissza állnak. A rendzseres vasalás megoldaná a porblémát, de erre lusta is vagyok ill. nem hiszem, hogy hosszútávon jót tenne a hajamnak. Nem vártam sokat a terméktől, nem is tudom mi vitt rá, hogy megvegyem. De láss csodát, folyamatos használat mellett sokkal szebbek a hajvégeim, egyenesen állnak a tincsek, kevésbbé kócolódnak. Majdnem olyan, mintha kivasaltam volna. (Sörtés körkefét használok szárításnál.) A hatás ki is tart a következő hajmosásig (2-3 nap). Az illata kellemes, bár annyira nem tart sokáig. Az is tetszett, hogy (elvileg) hővédő hatással is rendelkezik.
Az én igényeimnek megfelelt, ár-érték arányban 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Az én igényeimnek megfelelt, ár-érték arányban 5 csillag.

kiszpiszok

2015. szeptember 20.

Nekem göndör hajam van és eléggé megkönnyíti a hajvasalást. Először nedves hajon befújom és átfésülöm kicsit, már ekkor sokat egyenesít a hajamon. Aztán szárítás után, vasalás előtt is befújom. A hajam valahogy még puhábbnak is hat tőle és az illatát is szeretem. Annyira nem tartós, mint ahogy a hátulján írja, csak ezért a négy csillag, viszont hullámos hajon lehet, hogy jobban teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Metoyou22

2015. február 15.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Hajmosás után vizes hajra fújom, az illata isteni, ami később is érezhető. Hajszárítás és vasalás után egy napig mondhatni egyenes marad a hajam, persze hozzáteszem, hogy nincs göndör hajam. Csak fura mód ha este izzadok, reggel hullámos hajjal ébredek. Inkább enyhén hullámosnak mondanám. Úgyhogy nem igazán vált be, szerintem nem fogom újra venni.
A Lisap ultimate hajvasaló folyadékot anyukámnál próbáltam ki, na attól egy hétig tűegyenes volt a hajam, igaz az ára sokkal magasabb ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Anonyym

2015. február 1.

Egynek megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 1.

Egynek megteszi.

Egypt

2014. december 20.

Közepesnek mondanám, hullámos a hajam, nem szoktam vasalni. Szárítás előtt befújom vele, de kb ugyanolyan, mintha nem használnék semmit. Nem venném újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol