Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. április 27.

Kategória:   Hajformázók

Azonnal látható tökéletes és tartós tartást ad a hajnak anélkül, hogy elnehezítené azt. Eper illattal.

jurijj

2016. május 24.

Ez a készítmény fantasztikus hatásfokkal bír, ha a cél, hogy ragadjon a kezed és a hajad. Kb ez minden, amit nyújt, plusz finom az illata is, de a haj megemélésében vagy dúsításában nekem egyáltalán nem segített. (Hosszú, vékonyszálú hajam van.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

csiga

2016. május 1.

Nekem sem volt problémám vele. Tényleg megemeli a hajtöveket, és az illata is jó. Nem érzékeltem semmilyen negatív hatást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

linkee

2016. március 25.

Betartja amit ígér! Nagyon keveset kell bedolgozni a tövekhez, ujjakkal eldolgozni és kész is. Egész nap tart! Igazi csodaszer annak, aki lelapuló hajtövekkel küszködik. Csodálkozva olvastam a sok negatív véleményt, nekem nem zsírosított és viszketést sem okozott. Egy kissé ragacsos a hatása, de ebben rejlik az "ereje", ha ez kell ahhoz, hogy egész nap szuper maradjon a frizum, legyen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

boozie

2016. február 25.

Az illata isteni, de sajnos nekem nagyon viszket tőle a fejbőröm ha több egymást követő nap használom. Egész jó volument ad a lelapult hajamnak de így a viszketés miatt csak akkor merem használni ha egy napon belül hajat is tudok mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

p1nkp4nth3r

2015. december 17.

A londoni kiruccanásomra kellett szárazsampon, amit felvihetek a repülőre és az eladó ezt javasolta (vagyis ugyanezt, vaníliás verzióban). A tapasztalataim: 1) mivel nem szárazsampon, ugyanúgy zsíros maradt a hajam 2) ahova került a porból ott kb. másfél cm-rel elemelkedett a hajam legfelső rétege a többitől - szürreális élmény volt, de a sapka mindent megoldott 3) a hajam olyan ragacsos és tincses lett, hogy a bob-omat nehezebben tudtam kifésülni, mint anno a 60 cm-rel hosszabb hajamat / egy perces csend minden kihullott, kitépett hajszálamnak / 4) 5 éve nem volt korpás a hajam, most ez a siker széria véget ért, bár most a 2. hajmosásra már kezd rendbe jönni a fejbőröm 5) még az első hajmosás után is érezhetően ragacsos volt a hajam 5+1) az a nagyon mű vanília puding illata van

MÁGLYÁRA VELE!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

MÁGLYÁRA VELE!

jzsofi

2015. július 28.

Nekem sem vált be. Ugyanezt tapasztalom mint itt a legtöbben. Ragacsos és tincses lesz tőle a hajam, csúnya is, meg "kényelmetlen" is a hajamnak. Amíg összeborzolom, kb 5 percig szép, utána elnehezül és csak még laposabb lesz mint volt. Egyszer sikerült jól eltalálnom, akkor is mondjuk összekötött hajam tetejét bubiztam fel egy kicsit, arra jó volt de alapvetően nem vagyok elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

GNóri

2015. július 20.

Én nagyon béna vagyok, nem tudom használni. Pedig nem szórok ki sokat..de undorító lesz tőle a hajam, mintha hetek óta nem mostam volna meg. Zsírosít, összeragasztja a tincseket, lelapít, furcsa ez a ragadós érzet, nem értem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

ddedi

2015. július 5.

Az illata isteni finom, de nekem semmit nem csinált akkor se ha keveset raktam, akkor se ha sokat. Arról nem beszélve, hogy fura ragacsos lett tőle a hajam. Bár lehet, hogy a technikámmal vannak a problémák már mindent kipróbáltam úgy érzem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

illusia

2015. június 18.

Dúsít, könnyű használni, nem zsírosít, kellemes illata van. Nekem bevált. Túl sokat nem szabad tenni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

littlemisstinkerbellxx

2015. június 9.

Ezt most én sem értem, mert amúgy tök jól dúsít és emeli a hajat, de annyira zsíros hatást ad, hogy nem merem használni:D Pedig a tupírozással nagyon szeretnék spórolni, vastagszálú hosszú hajam van, sok is, és szinte lehetetlen úgy megemelni, hogy úgy is maradjon. Ezzel fogjuk rá, ment, de mintha napok óta nem mostam volna hajat, pedig éppen előtte szárítottam meg. Jó, hogy eszembe jutott, visszatérek még rá, így, hogy otthon vagyok, de elmenni nem mennék el vele sehova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Hidratálók: PEG-8