Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Hajápolás

Memória Effect = rugalmas, tartós tartás - a haj újra és újra visszaesik a rögzített formába. UV szűrővel és B5 pro-vitaminnal.

KBrigi19

2016. június 13.

Óvatosan kell vele bánni, de nem egy rossz hajlakk. Ha nagyon közelről fújjuk és sokat tényleg ad egy mű hatást a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

senskin

2014. július 12.

Kicsit enyhén szólva mű frizurát csinál, szóval régebben mikor ezt használtam, nagyon szar volt a hajam. Ráadásul ki kellett cseréltetnem, mert nem ért végig szára, így nem lehetett kifújni belőle semmit sem. Nekem azok a hajlakkok jönnek be, amelyek könnyed tartást adnak és nem csomózzák össze mint ez a ragasztó is, ami valljuk be, nagyon aggasztó tud lenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

nyarigabi

2014. május 13.

Szépen tart, kicsit keményít, összeragasztja a hajat. Az illata közepes. Nagyon nehéz fújni vele, igazi kétkezes.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Én nagyon szerettem ezt a hajlakkot, hajmosás után, és hajszárítás után a göndör hajamra, szépen tartotta, rugalmas lett tőle, nem szárította, és nem is keményedett tőle a hajam. Nem utolsó sorban pedig nagyon tetszik a design-ja.Tőlem 5-öst kap.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

Krysz23

2012. március 5.

Nekem eléggé olyan durva tapintású lett tőle a hajam alig bírtam kifésülni. Nem öt pontos az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Macska

2012. február 6.

Nekem nagyon szárította a hajamat, (hiába nem erős...mégis olyan ragadós textúrájú) Sprőd, fénytelen, nehezen fésülhetővé vált tőle a hajam. Mondjuk annyi hozzá tartozik, hogy göndör a hajam...de más lakkokkal nem tapasztaltam ilyet még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

sweetnika77

2011. december 16.

Nem az a túl erős lakk de én szerettem használni,jól tartotta a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 16.

Nem az a túl erős lakk de én szerettem használni,jól tartotta a hajam.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide