Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon dinnye illattal minden hajtípusra, mely volumennel tölti fel a frizurát, felszívja a felesleges zsírt. Könnyen kifésülhető. Vegán.

PKJ

2019. július 9.

A hatása rendben van.Az illata túlzás,émelyítő, két flakonnal is kidobtam,mert elromlott a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Lichike

2019. május 26.

Sötét hajon nagyon meglátszódik. Az illatát nagyon szerettem. Egy napig jó, aztán újrazsírosodik a haj. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

tátombák

2019. április 19.

Barna hajúként gyakran vakarom a fejem a boltban a szárazsamponok előtt, hogy vegyem a barnát, ami szúrós szagú, de tuti nem látszódik a hajamban, vagy az illatosítottak közül válasszak. Szeretek újdonságokat kipróbálni, és az illat mindig győzedelmeskedik. Meg hát a Balea szárazsamponokkal jó tapasztalataim vannak. Elhasználtam ebből egy tubussal, teljesen elégedett vagyok vele,úgy viselkedik, mint bármelyik másik balea.
Leghasznosabb találmány, vannak napok, amikor a koffein-szárazsampon-púder szentháromság tart egyben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Vivkoo

2019. március 29.

Hatasos, az ara is nagyon szuper. Az illatat egesz nap erezni lehet, nagyon szeretem...VISZONT nekem nagyon korpas lett tole a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

BoGcA

2019. március 27.

Nagyon szerettem, az illata nagyon tetszik, jól ellehet dolgozni, viszont mostanában sehol nem találok, bármelyik DM-ben néztem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Brazilparty

2019. január 31.

Ár-érték arányban szuper. Teszi a dolgát, nekem max 1-2 nappal tolja el a hajmosást. Néha, ha sietek, én is bénázok vele, nem rázom fel eléggé és akkor valóban hagy egy adag fehér port a hajamban, de ezt pár másodperc alatt el lehet dolgozni. Őt és a kókuszos tesóját felválta veszem. Még az illatuk sem zavaró, pedig nekem herótom van a túl édes, túl intenzív szagoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Mano1234

2019. január 13.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Nem kell sokat fújni belőle, viszonylag sokáig kitart, könnyű eldolgozni a hajban, nem marad fehér, egy nappal ki lehet tolni vele a hajmosást. Ráadásul az illata sem fullasztó és az ára is alacsony, többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Doryen

2018. december 4.

Jobban tetszik az illata, mint a kókuszos tesójának. Kissé tapadós lesz tőlük a hajam, de nagyon szeretem őket, nagy segítség a mindennapokban!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Bradshaw

2018. december 3.

Jobban szeretem az illatát, mint a kókuszos tesójának, valahogy nekem ez mégsem annyira hatásos. Többet kell belőle fújni. Mégis jobb mint a társai. Pl. Loreal sokkal drágább, és SEMMIT nem ér....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

ctgrell

2018. november 25.

Jó illata van és tökéletesen működik. a fehér réteg amiről beszélnek az elöttem szólók azért van hogy mattosítsa a hajat. Ezt el kell dolgozni a hajon. Olyan mint a hintőpor. Ez az egyik lényege a szárazsamponoknak :D volt már jobb is amit használtam de a dinnyés illat mindig megnyer. Nameg az ára

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride