Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kategória:   Samponok

Szárazsampon dinnye illattal minden hajtípusra, mely volumennel tölti fel a frizurát, felszívja a felesleges zsírt. Könnyen kifésülhető. Vegán.

magiii

2020. május 16.

Nekem nem vált be, semmit nem ér. Az illata oké, de nem hajspraynek vettem. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Nekem nem vált be, semmit nem ér. Az illata oké, de nem hajspraynek vettem. :D

brbara

2020. április 15.

Nem túl jó, ahogy előttem is írta alea, önmagában nem mondható hatásosnak, én rizsliszttel kombináltam, úgy elment, de az illata sok volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

alea

2020. április 11.

A szárazsampon a legjobb találmány a szeletelt kenyér óta, vagy hogyis mondják... :)
Most fogyott el ez a termék, én meg voltam elégedve vele. Bevallom egyedül használva nálam nem teljesen éri el a csodaszer kategóriát, de a por állagú DIY szárazsamponommal kombinálva tökéletes duó. A saját készítésű szárazsamponom (kukoricakeményítő alapú) mattítja a hajat, ez pedig dúsítja, így akár 2 nappal is el tudom tolni a hajmosást. Illata nem a kedvencem, de nem rossz, és + pont, hogy egész nap érezhető, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Bettii98

2019. december 20.

Ha az egész flakonnal a hajamra fújnám, akkor sem lenne semmi hatása. Még illatosnak sem mondanám. Felesleges termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

PKJ

2019. július 9.

A hatása rendben van.Az illata túlzás,émelyítő, két flakonnal is kidobtam,mert elromlott a feje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Lichike

2019. május 26.

Sötét hajon nagyon meglátszódik. Az illatát nagyon szerettem. Egy napig jó, aztán újrazsírosodik a haj. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

tátombák

2019. április 19.

Barna hajúként gyakran vakarom a fejem a boltban a szárazsamponok előtt, hogy vegyem a barnát, ami szúrós szagú, de tuti nem látszódik a hajamban, vagy az illatosítottak közül válasszak. Szeretek újdonságokat kipróbálni, és az illat mindig győzedelmeskedik. Meg hát a Balea szárazsamponokkal jó tapasztalataim vannak. Elhasználtam ebből egy tubussal, teljesen elégedett vagyok vele,úgy viselkedik, mint bármelyik másik balea.
Leghasznosabb találmány, vannak napok, amikor a koffein-szárazsampon-púder szentháromság tart egyben :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

Vivkoo

2019. március 29.

Hatasos, az ara is nagyon szuper. Az illatat egesz nap erezni lehet, nagyon szeretem...VISZONT nekem nagyon korpas lett tole a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

BoGcA

2019. március 27.

Nagyon szerettem, az illata nagyon tetszik, jól ellehet dolgozni, viszont mostanában sehol nem találok, bármelyik DM-ben néztem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Brazilparty

2019. január 31.

Ár-érték arányban szuper. Teszi a dolgát, nekem max 1-2 nappal tolja el a hajmosást. Néha, ha sietek, én is bénázok vele, nem rázom fel eléggé és akkor valóban hagy egy adag fehér port a hajamban, de ezt pár másodperc alatt el lehet dolgozni. Őt és a kókuszos tesóját felválta veszem. Még az illatuk sem zavaró, pedig nekem herótom van a túl édes, túl intenzív szagoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride