Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 11.

Kategória:   Dezodorok

Deo spray trópusi gyümölcsös illattal, alumínium nélkül és 24 órás védelemmel.

Aprilla

2020. május 9.

Nem a kedvenc illatom, de dezodorként tökéletes! Pozitívuma még, hogy olcsó és jók az összetevői.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 9.

Csipetke

2020. április 18.

Én nem dezodorként használom csak úgy magamra fújom. Így arról nem tudok nyilatkozni. Tetszik az illat bár nekem egy kicsit sok is. Sokáig érződik de meguntam. A csomagolás az nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Noncs

2019. december 8.

Nagyon nem vált be. Az illata még az elején nem volt rossz, de pár óra múlva nagyon büdös lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

ziza27

2019. szeptember 7.

Ugyan az illata finom, de nincs izzadásgátló hatása. Könnyed felfrissüléshez elmegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ewcsi

2019. augusztus 24.

Az illata még elmegy, de rettentően fullasztó, fojtogató ahogy fújja az ember. Izzadásgátló hatása egyáltalán nincsen, és alig érződik 1 óráig hogy be vagyok valamivel is fújva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Yubiri

2019. augusztus 12.

Nem elég hatékony közel sem és az illatáért sem vagyok oda.... Nem éri meg az árát, még így sem, hogy ennyire olcsó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene