Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Limitált kiadás

Frissítő gondoskodás és kényeztető relaxáció: a gránátalma kivonatot és hialuronsavat tartalmazó formula intenzív nedvességet biztosít a bőr számára. Vegán termék.

senskin

2018. július 17.

Nem lett a kedvencem, viszketett tole az arcom és a végén le kellett vízzel onlitenem, mert ragadt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

PAncsi79

2018. július 6.

Mókás és néha ilyen is kell :)
Jól hidratál, kellemes a használata, elég nagy méretű a fejemre. Nem ez a világ legjobb maszkja, de azért nincs olyan nagyon messze tőle

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

Mókás és néha ilyen is kell :)

Eszter4

2018. május 27.

Szépen hidratál és nagyon aranyos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Szépen hidratál és nagyon aranyos :)

creamforcream

2018. május 2.

Esti rutin részeként tökéles ha extra hidratálásra van szüksége a bőrnek. A maszk az átlagosnál nagyobb, így az áll alatti részt is könnyen hidratálni lehet. 15-20 perc elteltével érezhetően puhább a bőrt kapunk,az arcon maradt szérumot pedig érdemes"beleütögetni" a bőrbe. Ugyan a maszk egyszer használatos, de mivel meglepően sok az anyag a tasakban érdemes a megmaradt szérumot a hűtőbe tenni és másnap/ amikor szükséges egy gézlap /zsebkendőlap segítségével a tasakban lévő anyagot felitatni és az arcra helyezni. Így még tovább maradhat hidratált a bőrünk. Éljenek a tigrisek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

lemontree

2018. május 2.

Aranyos volt, bár az én arcomra elég nagy. Utána a piros foltok kissé halványodtak az arcomon, de semmi extra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Manitabarbara

2018. április 3.

Nagyon aranyos a csomagolása és maga a maszk is jó,hogy nem az az unalmas fehér maszk,amit megszokhattunk.Megfelelően át van itatva, utána még néhány alkalommal át tudja vele törölgetni az ember az arcát. Puha lett utána az arcom, viszont nagyon nehezen szívódott be és ragacsos is volt sokáig,ami annyira nem tetszett. Jó móka volt egyszer kipróbálni végre valamit,ami nem a megszokott, de nem hiszem,hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 3.

Viki9727

2018. március 26.

Nagyon megtetszett ez a maszk, iszonyatosan cuki :D :D Jól át van itatva az eszenciával a maszk, különösebb hidratálást nem vettem észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

Zsaki

2018. március 17.

Nagyon szepen hidratal, es rengeteg marad meg a csomagolasban. Nekem nem csuszott le az arcomrol, pedig ulve vartam ki, hogy kifejtse a hatasat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

dreammiyss

2018. március 14.

Ez a termék aztán dugig volt szérummal! Ez nagyon tetszett benne. Tegnap este próbáltam ki, mert már megint brutálisan hámlásnak indult az orrom és a körülötte lévő terület. Sajnos a nagy fejemre a maszk hatalmas volt, nem tudtam szépen felhelyezni az arcomra, emiatt csúszott le, állandóan hozzá kellett érnem, hogy igazgassam... ennek következtében folyton kezet kellett mosnom. Ez a része nem volt a legszimpatikus, viszont így egy nappal később, kb. 24 óra leforgása után az orrom körül levő hámlásokat szépen helyrehozta. DE: az orrom hegye ismét hámlik. Ha már ennyi pénzt kiadtam érte sokkal többet vártam tőle... vagy legalább, hogy hasson. Az a dolga, hogy hidratáljon, így el is vártam tőle. A tigris miatt 3*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

borntobe

2018. február 25.

Ragadni ragad, de egy éjszakai pisilés alkalmával arcot is mosok, és csá. Kellemes érzetű, hidratált a bőröm reggelre, nem rossz maga a szérum benne. Tényleg rengeteg anyag van benne, a karomra meg a mellkasomra is kentem a maradékból, meg ami a maszkból még kifolyt rajtam. Sehol se irritált, és sokkal jobban hidratált, mint a többi olcsó baleás maszk. Poénból vettem anyukámnak meg nagymamámnak is, mert nem hitték el, hogy van ilyen. Ja, a macskám szabályosan fújt a maszkra rajtam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Hydroxyethyl Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, felületi hártyaképző és sűrűség szabályozó polimer (ismétlődő egységekből felépülő, nagyméretű molekula).

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.