Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsoxcore, Módosítva: 2013. július 19.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Kiszerelés: 300 ml

Csipetke

2018. július 17.

Megláttam a képét és elmosolyodtam. Nagyon szerettem többször is vettem újra ezt a tusfürdőt. Emlékeim szerint nekem inkább a csoki illat érződött rajta. Volt mikor kettesével vettem. Ugyanolyan jó mint a többi Baleás tusfürdő. Hmm... vissza jöttek régi emlékek és még az illatát is érzem annyira megmaradt bennem ez a tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

native

2018. július 3.

Nagy kedvencem volt. A csomagolás miatt vettem meg anno. :) Azt tudja amit a legtöbb Balea tusfürdő, viszont az illata... Dezodoros változatát is megvettem emiatt. Kár, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

cattitude

2017. október 5.

jaj de szerettem ezt a tusfürdőt, kollégistakoromban egy darabig szinte csak ezt vettem :) először a Vidal csokis-mandulás(? csokisnak tutira az volt, a mandulára már nem emlékszem konkrétan, de a legjobb illatú tusfürdőm volt kb) tusfürdőt használtam, de megszüntették, szóval nagyon megörültem, hogy találtam csokis tusfürdőt. talán ez volt az első balea tusfürdőm is :) örülnék, ha visszahoznák, már csak a nosztalgiafaktor miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

itsmedalma

2017. október 5.

Úristen emlékszem mikor kapható volt az összes környékbeli DM-ben felvásároltam a készletet. Ennél jobb illat nem létezik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

doratarr95

2017. január 10.

Amikor kollegiumos voltam, ezt vettem meg eloszor, leginkabb az ara miatt. Vettem hozza testapolot is. Miutan a szobatarsaim is kiprobaltak, mindenki vett belole, majd az egesz szint ezt hasznalta. Hihetetlenul jo volt, meg most is erzem az illatat. Kar hogy mar nem lehet kapni. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Stelly

2016. január 5.

Már csak a csomagolása miatt megérte volna meg venni, de illata, az ára és a hagyományos tusfürdő mivolta miatt tökéletes választás volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 5.

rizspufi

2015. július 10.

Jézusom, de imádtam ezt a tusfürdőt! A legelső balea tusfürdőm volt, az illata miatt vettem meg, egyből beleszerettem. Krémes, ápol, isteni illata van és az ára is gazdaságos. Kár, hogy nincs már, tuti, hogy vennék még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

Dori1997

2015. április 19.

Annyira szerettem! És olyan kár, hogy már nem lehet kapni! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Annyira szerettem! És olyan kár, hogy már nem lehet kapni! :(

nettike

2015. április 4.

Az egyik legjobb illatú tusfürdő volt amit használtam wbből a márkából , elhasználtam belőle párat, szokásos balea minőség , jól habzott , a bőrömet nem szárította, és a csomagolása is nagyon cuki! Krémes állagának köszönhetően, gazdaságos 270 ft ért volt kapható ennyiért igazán megérte. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

Kyraemett

2015. február 3.

Odavoltam érte az elején, aztán émelyegtem, majd megutáltam, el se fogyott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 3.

Odavoltam érte az elején, aztán émelyegtem, majd megutáltam, el se fogyott...

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol