Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Akasha, Módosítva: 2021. február 1.

Kategória:   Ajakápolók

Nora2155

2020. október 21.

Nekem sajnos nem nagyon vált be. Elhasználom, mert kidobni nem akarom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

dbogi99

2020. április 18.

Sima vazelin szerintem, de télen nagy hasznát lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

Sima vazelin szerintem, de télen nagy hasznát lehet venni.

lenochka

2018. március 13.

Érzetre kellemes, de pontosan olyan, mintha sima vazelint kentem volna rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Érzetre kellemes, de pontosan olyan, mintha sima vazelint kentem volna rá.

Borzoska

2016. augusztus 1.

Nagy szerelem volt, pedig nem fűztem hozzá sok reményt. Rendben volt az illata, állaga, az ahogy beszívódott. Sőt még azt a fehér réteget is szerettem az ajkaimon, mert a fényképeken nagyon jól állt. Kitűntek egy kissé az ajkaim, de nem annyira, hogy az egész fényképen uralkodjanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 1.

szandee0033

2016. február 28.

Szörnyű! Illata nagyon fura, semmit nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

Szörnyű! Illata nagyon fura, semmit nem hidratál.

Csipetke

2015. október 13.

Nagy csalódás volt,ez a termék,ragadós trutyi aminek borzalmas íze van. Volt mikor egy nyomásra majdnem a fele ki jött egyszerre,borzalom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

Dori1997

2015. április 19.

Utáltam! Nagyon sokáig szemezgettem vele míg végül megvettem, de bár ne tettem volna, hatalmas csalódás volt.. Sűrű fehér ragacsos trutyi maradt az ajkaimon, ha bekentem ezzel, nem is hidratált, semmit sem ért. Új lakása a kuka lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

emmy

2015. február 17.

Nem igazán használt... Ráadásul nagyon nehezen szívódik be, volt, hogy lefekvés előtt bekentem a számat vele, és amikor az éjszaka közepén felébredtem, még mindig ugyanolyan volt, ami nekem nagyon kényelmetlen érzés. Az íze se tetszett az elején, de meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 17.

nanne

2015. február 12.

Én is éjszakára használom, teszi amit tenni kell.:) Újravenni csak azért nem fogom, hogy egy újabb ajakápolót is kipróbálhassak...
(Egyetlen negatívuma számomra, amiért amúgy nappalra nem szerettem használni, hogy fehér, illetve fehéres-átlátszós , ami nem igazán mutat jól ha egy kicsit több kerül a számra. Ettől függetlenül 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

dora.banszki

2014. november 9.

Éjszakára használom, a kicserepesedett, már-már sebes ajkaimat is rendbe teszi reggelre. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.