Balea

Ár:   329 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. április 6.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő görögdinnye kivonattal és pitaya,mangó illattal.

Vegán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dreammiyss

2022. április 9.

Az illata miatt vettem meg, no meg mert gondoltam meghozza most tavasszal a nyár feeling-jét. Nem irritál, teszi a dolgát. Hozza a balea megszokott minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 9.

wildrose

2021. december 8.

A tusfürdő jól habzik, jól tisztít és csak egy kicsit szárít, de, bár ritka az ilyen, számomra kifejezetten kellemetlen illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 8.

Rean519

2021. október 13.

Egynek elment, nem fogott meg annyira az illata, hogy újra akarjam venni, de hasonlóan jó volt, mint a többi Balea tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 13.

thatscrazy

2021. október 1.

Nagyon finom illata van és 1,1 forint/ml áron kiváló. Ez után valószínű csak Baleás tusfürdőt fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 1.

Lettike77

2021. július 18.

Elég mű az illata, de nem is marad meg sokaig a bőrömön. Szeretem a Baleás tusfürdőket, de ez nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

tátombák

2021. július 15.

A műanyag gyümölcs illattal nem lenne problémám, de én szeretem az ennél sokkal harsányabb illatokat - ennek szinte alig van. Nem érzem különösebben frissítőnek, tartósnak végképp nem mondanám. Sokkal szívesebben nyúlok másik tusfürdő után, napszaktól/hőmérséklettől függetlenül. Idén sokkal jobb limitált nyári tusfürdők is vannak szerencsére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

cattitude

2021. június 21.

egész jó géles tusfürdő, kicsit mű az illata, de ilyenkor nyáron azért az ilyen szintetikus gyümölcsillatnak is örülök. egész frissítő, nem szárít nagyon, örömmel használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 21.

Bettina1984

2021. május 13.

Először kicsit tartottam az erőteljesebben illatától, de még kell, hogy mondjam kellemesen csalódtam.
Átlátszó, géles állagú, erőteljes gyümölcsös illat, ami nem illan el tusolás után.
Frissít, és tisztaság, komfort érzetet nyújt.
Igazi kis nyári tusi.
Egyenlőre nem szárít, nem irrítál.
Megvettem mindhárom limitált tusit, de tudom, hogy ez állandó szereplője lesz a polcomnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 13.

Frissít, és tisztaság, komfort érzetet nyújt.
Igazi kis nyári tusi.
Egyenlőre nem szárít, nem irrítál.

Antioxidánsok: Tocopherol