Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. november 2.

Kategória:   Fürdőtermékek

Vanília és méz kivonattal, valamint értékes olajokkal- kakaóvaj, shea vaj és kókuszolaj- ápolja a bőrt fürdés közben.

Kiszerelés: 50 g

LadyLatte

2015. május 6.

Hát, lehet, hogy rosszul használtam fel, de én egy fürdéssel feloldottam az összeset, de nem hiszem, hogyha 2-3 alkalommal fürödtem volna vele, más lett volna a helyzet. Undi, zsíros réteget hagyott a bőrömön, kétszer kellett utána átdörzsölnöm magam tusfürdővel, hogy lejöjjön, a kád is tiszta cucc lett, az illata jó volt de én tuti nem veszem újra, szerencse, hogy akciósan vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 6.

Frillies

2014. december 12.

Ezt lehet többször használni? Azt hittem ez olyan, mint a pezsgőtabi, amit, ha víz ér, ám nem vesszük észre és visszadobozuljuk, képes az összes többi tabit feloldani. Na majd legközelebb kipróbálom.
Kicsit átrendeződött az életem és már nem rólam szól minden. Viszont nagyon imádom ezt most. Minden nap kapok 1 órát pancsolásra és kádban olvasásra, ilyenkor születek ujjá. Maximálisan jól kell sikerülnie ezért mindent bevetek.
Mai nap ezt a kis kockát. Egynek elment. Nekem nagyon tetszik az illata. Az állaga valahol a pezsgő fürdőgolyó és az olajos tömb találkozásánál van meghinteve némi száraz valamivel a tetején. Az illata mellett tetszett, h szépen lassan oldódott fel. Viszont horror zsíros lettem tőle, meg minden, amihez hozzáértem és persze kihagyhatatlan a kádsuvickolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 12.

Bibi

2014. november 26.

Nagyon gejl illata van és drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

Nagyon gejl illata van és drága.

Pink Lady

2014. november 25.

Isteni illata van, kicsit emlékeztet a TBS Honeymania-ra. 2 alkalomra is elegendő volt egy kocka, de lehet hogy háromszor is felhasználhattam volna, mert rendkívül jól hidratál, egyáltalán nem szárít még akkor se, ha sokáig fekszem a kádban. :) Egyedül egy picit az árát sokalltam, kb. 600 forintért vettem, de így utólag úgy gondolom, hogy megérte. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.