Balea

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. január 23.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes szilárd sampon minden hajtípusra vanília illattal. Gyengéden tisztítja és ápolja a hajat, anélkül, hogy elnehezítené.

60 használatra elegendő.

Bonnieoo7

2020. június 26.

Elhasználtam a rózsás verziót, utána megvettem a vaníliásat is, mire rájöttem, hogy a hajam ettől gubancosabb. Alapjáraton nem ez okozta, de tovább fokozta. Csak pár éve lett kezelhetetlen egyik napról a másikra, s így is maradt. 😣 Nagyon kell figyelnem, hogy mit használok a hajamra, s ez nem tesz jót neki. Nehezen habzik, s mire teljesen felhabosodik addigra 1 madárfészek a hosszú melírozott hajam. Ilyesztő volt már, így abbahagytam a használatát. Azt hiszem nem érdemes tovább próbálkozom ezekkel a szilárdsamponokkal, mert kibogozhatatlan utána. 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 26.

SminkesAnyuci

2020. június 22.

Nagyon szeretem, szuperül felhabzik, szépen tisztít, a balzsamozást sosem hagyom ki utána, mert úgy érzem igényli a hajam. Ezzel heti egyszer mosom a zsírosodásra hajlamos hajam, másik samponnal heti 3 volt....
Bejön ez a vonal!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 22.

Bejön ez a vonal!

mintberry.crunch

2020. június 20.

Ugyanazt tudom írni, mint az előttem véleményezők. Én is szerettem volna szeretni, de durván korpásodni kezdett tőle a fejbőröm (pedig nem szokott). Emellett, a hajtöveket zsírosítja, a végeit szárítja. Nagy csalódás, mert nem volt olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

sztikke

2020. június 7.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nekem is nagyon kiszárítja a hajamat és korpásodok tőle :( Pedig egyébként szép puha lesz tőle a hajam és dúsítja is. Inkább maradok az Origi samponkorongjainál, azok nem szárítanak ennyire.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Wee

2020. május 24.

UP: 2 -t elhasználtam és korpásodni kezdett a hajam tőle elég masszívan.

Kettőt vettem Németországban még Február elején. 2.95euróért remek áron van.
Ezelőtt a Lush szilárd samponjait használtam.
Ugyan ez a hajmosást nem tolja ki jobban, mint a Lush samponjai.
Viszont ez ár érték arányban verhetetlen. (zsírosodó, nagyon hosszú, vastagabb szálú hajra). Azzal egyetértek, hogy szárít és hajkondícionáló az nem árt utána. Én anélkül használom minden 3. alkalom utána szoktam feltenni egy kis balzsamot és így is nagyon szuper kis sampon.
Maximálisan újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 24.

UP: 2 -t elhasználtam és korpásodni kezdett a hajam tőle elég masszívan.

Kettőt vettem Németországban még Február elején. 2.95euróért remek áron van.
Ezelőtt a Lush szilárd samponjait használtam.
Ugyan ez a hajmosást nem tolja ki jobban, mint a Lush samponjai.
Maximálisan újravevős.

RekaDora

2020. május 24.

Mindenképpem szerettem.volna valamit, amivel kiválthatom a flakonos samponokat. Elotte kiprobaltam nehany samponszappant, azonban azok nem voltak az igaziak. Aztan meglattam ezt. Teljesen meg vagyok vele elegedve, nagyon megmossa a hajam, tiszta, konnyu lesz utana. Igaz, hogy ajanlott utana valami balzsamot hasznalni, mert kicsit valoban szarit. Az illata hanyagolhato, a hajamon egyaltalan nem is erzem, de nalam ez egyaltalan nem szempont. Mar lassan 3 honapja hasznalom, nekem egy hetig siman kibirja a hajam.
Pluszpont, hogy egy muannyaggal kevesebb, valamint nem tartalmaz semmilyen karos anyagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 24.

Lexy00

2020. május 6.

Mindig kétféle samponnal mosok hajat, így nagyon megörültem, hogy mínusz egy flakon lesz otthon. Csikorgósan tisztára mossa a hajat, nagyon könnyen habosítható, az illata pedig hamar elillan. Így, hogy utána használok rendes sampont, nekem nagyon bevált. A balzsam/ pakolás mosás előtt vagy után viszont kötelező, kicsit még így is sprődnek érzem a hajam a használata után. A 60 mosást egyébként erősen kétlem, nekem elég gyorsan fogy, de lehet csak túl sokat habosítok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

szeretlek

2020. április 17.

Nagyon finom illata volt mikor kicsomagoltam, aztán az első pár használat után valahogy elillant. Eleinte nagyon jól tette a dolgát, de kb. 3 hónap után nagyon elkezdte zsírosítani a hajam, így egy ideje nem mosok vele hajat. Pozitívumként megemlíteném, hogy nagyon sokáig kitart, de igazából ez minden szilárd samponra igaz. Elég jól habzik, viszont többszöri használat után ez a habzás is alábbhagy és sokkal többször kell átmenni vele a hajon. Több éve használok szilárd sampont, és vannak sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Kodi

2020. április 5.

Kíváncsiságból próbáltam ki ezt a terméket, talán azért, mert anyukám elmondásom tudom, hogy az '50-es években, amikor ő még egészen fiatal lányka volt, még szappannal mostak hajat és azt ecetes vízzel kellett leöblíteni. Nem volt rossz ezzel hajat mosni, nagyon könnyen felhabosodik, jól tisztít. A végén almaecetes öblítést alkalmaztam én is (kb. fél deci almaecet fél liter vízben, de a víz lehet több is). Egész szép lett a hajam, kellemes tiszta érzést nyújt. Ettől függetlenül valószínű inkább nálam is ecsetmosó lesz, valahogy úgy érzem, mintha a középkorban élnék, mindig több bizodalmam lesz a flakonokhoz, azt hiszem. Kicsit olcsóbb lett a dm-ben, már csak 1299 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

nagyerika28

2020. április 1.

Up
Eddig, csak néha-néha használtam, most tartok ott, hogy kb 10 egymás utáni használaton vagyok túl. Biztosan nem fogom újravenni, mert elkezdett korpásodni a hajam, ami sose fordul elő.

Csak lekaptam a polcról, mert régóta ki akartam próbálni egy szilárd sampont. Körülötte minden Balea sampon max 500Ft volt, gondoltam, ez sem lehet sokkal drágább( az ára nem volt kinn). A kasszánál pislogtam az árán, de mivel beváltott pontokkal fizettem, mondom ingyen van😂 amúgy nem adtam volna érte ennyit. Nagyon jól felhabzik a hajon, csikorgósan tiszta lesz a haj. Balzsamoztam utána, szárítás után pedig hihetetlenül selymes tapintású lett a hajam. Korpát nem okozott, a hajmosást nem tolja ki. Bármivel mosom, 3 nap. Illata mosás után nem érződik. 60 hajmosásra elég a doboz alapján. Max kiárusításon veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Up

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.