Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Nyári füge illattal

félholdcsillag

Korcsoport: < 18
2014. június 16.

Nekem nagyon elkezdett tőle viszketni a bőröm heteken át.Félek,hogy allergiás vagyok rá. :.((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. június 16.

zsoxcore

2014. június 12.

Kellemes illatú, sűrű hab, viszont könnyen sokat lehet nyomni belőle. Mindent tud, amit egy borotvahabnak kell: finom sűrű illatos habja van és nagyon pihe-puha, selymes lesz a bőröm a használata után, ráadásul nem is kellett sokat használom belőle, így sokáig kitartott. Elégedett voltam vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

OneDa

2014. május 31.

Semmi extra hatása & illata nem volt, és nagyon sok kellett belőle...nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

floracska6

2014. március 20.

Háát, a sima rózsaszín Baleas borotvahab sokkal jobb hatásban és illatban is. Ennek nagyon mű, felkenés után műanyagszaga van... Valamint nem habzik olyan jól, mint a sima rózsaszín. Nem azt mondom, hogy rossz termék, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

Wr.

2013. október 13.

Imádom. Először alverde habbal próbálkoztam, de nem vált be, mikor elfogyott nézett velem szembe ez a szépség. Féltem tőle, mert általában a rózsaszín csomagolású parfümök és dezodorok nem jönnek be nekem, de imádom Velencét, úgyhogy úgy voltam vele, hogy egye fene. Nem fojtósan édes az illata, kellemes, viszonylag hamar el is illan, ami nekem nem baj, sőt. Nagyon kemény, jól eloszlatható habja van. A feladatát tökéletesen ellátja, a plusz, hogy szép a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Életem első borotvahabja, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Az illata kellemes, visszafogott, a krém sűrű. Arra vigyázni kell, hogy egy nyomásra elég sok hab kijön a flakonból, de ez legyen a legnagyobb gond vele. Az ára is szuper, a csomagolás pedig nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Roni27

2013. szeptember 7.

Egyetértek az előttem szólóval. Az ára is szuper. Nekem is a másik fajta flakonos van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

lilly77

2013. augusztus 9.

Évek óta nem vettem Balea borotvahabot, de ennek a csomagolása annyira megtetszett, hogy azonnal jött velem. A hatása szuper, mindent tud, amit egy borotvahabnak kell: finom sűrű illatos habja van, csak úgy siklik a penge rajta,öröm használni komolyan. Mondjuk, én csak hónaljamat és a bikinivonalat borotválom, azt nem tudom, hogy lábon mennyire működik, de számomra szuper. A csomagolása azóta is kedvenc, jól mutat a fürdőszobában .
(Ja még annyit, hogy az enyémnek a flakonja levékonyított, nagyon jól kézre áll, tehát nem ez a tömzsi fajta, mint ami itt a képen szerepel)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.