Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Ella

2017. április 24.

Imádtam az illatát, de ennyi. Nagyon viszkettem tőle. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Imádtam az illatát, de ennyi. Nagyon viszkettem tőle. :(

Bridddzs

2015. augusztus 6.

Ez tipikusan női termék :D a mennyisége a férfi natúr illatú borotvagél felének felel meg, viszont drágább is mint a férfi megfelelőjéé. Ennek ellenére, IGEN ÉN IS NŐ VAGYOK... annak tudatában, hogy a férfi és női ehhez hasonló termékek nem sokban különböznek egymástól... én is bedőltem és EZT a női változatot vásároltam meg, csak mert ez.... meggyes... :D :D :D egyébként imádom esküszöm :,D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Nera

2015. július 15.

Akciósan vettem és nem bántam meg. Jó az illata és teszi a dolgát. Szerencsére eddig nem találkoztam rossz Baleás borotvahabbal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

galberki.reka

2015. július 12.

Én csak Balea borotvagéleket használok.Próbáltam már előtte nagyobb márkákól is,de ugyanannyit tudnak mint a Balea-s.Na,de akkor erről a fajtáról személyre szabottan.Ugyanolyan jól habzik,mint a 'tesói' ,nagyon kevés mennyiség is elég belőle,és olyan 'krémes' a habja.Kinyomva piros maga a gél,kicsit olyan mint egy cseresznye lekvár :) Nagyon tetszett az illata,egyébként,pont a múlt héten fogyott ki,és kicsit elszomorodtam,mert ugye limitált illatról beszélünk.Én szerettem.Újravenném-ha hozzá tundék jutni-.Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

allebag2

2015. június 2.

Számomra ez a pénzkidobás. Egyrészt sokkal jobban le lehet borotválni az érintett testrészeket tusfürdőhabbal is, mert beleragad a pengék közé ez a zselé, ami nem habzik. Először habzott, ám néhány használat után felhagyott eme jó szokásával. Fölösleges és használhatatlan termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Jelizz

2015. május 10.

Először mikor megvettem, este zuhanyoztam, és ki nyomtam egy kicsit a kezemre és úgy elkapott a nevetés.. olyan a gél mint a lekvár :D de jó illatú tetszik *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

tzsofiaa

2015. április 22.

Nagyon jó kis borotvagél! Imádom :) az illata és a színe is kellemes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Nagyon jó kis borotvagél! Imádom :) az illata és a színe is kellemes!

szivecske

2015. április 20.

Ár-érték arányban nagyon jó, az illata kicsit mű, de azért mégis emlékeztet némelykor a Danone könnyű és finom cseresznyés joghurtjára. Teszi a dolgát szépen, ezután más Balea borotvagéleket és habot is ki fogok próbálni, sokkal jobb, mint a tusfürdős borotválkozás. Nem csodaszer, de mégis nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

angry

2015. április 14.

Szerintem jó kis termék, kellemes az illata, kis mennyiség is jól felhabzik, és az ára is kedvező. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

k.monika0126

2015. március 19.

Nekem nagyon tetszik! Csak jókat tudok róla mondani! Finom illatú, kis mennyiség is jól felhabzik, könnyű a használata, puha lesz a bőröm utána, és az illata tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sorbitol h 1 1

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.