Balea

Ár:   260 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Khaleesi, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 11.

Kategória:   Fürdőtermékek

Fürdősó vanília és mandulatej illattal

A Balea "kényeztető pillanat" fürdősó természetes tengeri só tartalma, a vanília és a mandulatej illata ellazítja és egy csodálatos kényeztető fürdőélményt nyújt Önnek.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pappetra99

2017. július 8.

Az illata nagyon kellemes, ha relaxálni szeretnék gyakran ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

Az illata nagyon kellemes, ha relaxálni szeretnék gyakran ezt használom.

picurcica

2016. november 29.

Nagyon szeretem! Amit ígér be is tartja. Az illata kellemes, és a víznek is ad egy kis színt. Egy az egyben segít az ellazulásban.

Nagyon sokszor újra vettem és fogom is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Nagyon sokszor újra vettem és fogom is!

kalavirag

2016. november 9.

Ezek a Baleás habfürdők teljesen levesznek a lábamról, ezt inkább egy relaxáló illatnak tartom, csodálatosan kikapcsol, sajnos nem látom már a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Erina

2016. június 16.

Hétvégéken használom,hogy ne váljon rutinná. Nekem tetszik az amit nyújt. Újra vevős darab 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

peto.kittus

2016. május 3.

Imádoooooom! :) Nagyon nagyon tetszik az illata, és nem szárítja ki a bőröm. Igazi édes illatbomba! Nálunk újravevős, alapdarab! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

f.szaszus

2016. március 25.

Nem lett a kedvencem, a vizet kicsit színezte ,az illata nem valami kellemes, és a bőrömön sem éreztem semmi hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

barbyka01

2016. március 24.

Eddig meg voltam elégedve a Baleás fürdősókkal, ez is jól szuperált. :) Finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

NeversaynotoPanda

2016. március 9.

Altalaban odavagyok a vanilias dolgokert de ez nem hagyotr bennem mely nyomot. Ettol meg nem rossz szoval 4* jar neki:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

Tszasza

2016. február 2.

Egy másik Baleás társával vettem akciósan és nem kellett csalódnom. Egy fárasztó hét után a hétvégéken csodaszer. Az illata is kellemes. Nem szárít . A vizet kissé megszínezi, ami engem nem zavar. A Red Love nevet viselő társa jobban tetszett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

tekla111

2016. január 2.

Nem vagyok vele annyira megelegedve mert eleg budos ilatta van, ha csak siman vanilia ilatta lenne biztos jobb lenne es azon kivul hogy picit megszinezi a vizet nem csinal semmi mast sajnos :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Színezék. Barnás sárga.