Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 ampulla   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erisz001, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kiszerelés:   7 ampulla
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Balea Vital Lift Effekt koncentrátum intenzíven ápolja az igénybe vett bőrt. Hatása szinte aonnal érezhető, már 30 perc elteltével csökkenti a ráncok mélységét. Rendszeres és tartós használatával csökken a ráncok mélysége, javul a bőr rugalmassága és hidratáltsága.Az értékes hatóanyagok, mint a quillaja kivonat, az argánolaj, az E-vitamin és a huszárgombából nyert speciális hatóanyag kényeztetik és intenzíven ápolják a bőrt, rendszeres használata fiatalos külsőt kölcsönöz.

zonga

2019. december 25.

Most kezdtem használni. Nekem nincs bajom az illatával, az ára is baráti. A hatása egyelőre tetszik, de ez a kiszerelés valami borzasztó. Nehéz felnyitni az ampullát, nehéz adagolni (lehet, hogy ki is folyik némi anyag nyitogatás közben), utána nehéz tárolni a maradékot. Miért nem lehet más típusú ampullát használni, vagy egy cseppentős üvegbe tölteni az anyagot? Nekem sok adag van egy ampullában, 1,5-2 alkalomra is elég lenne egy tubusnyi mennyiség. Szóval a hatása eddig jó, de a használata eléggé macerás, nem túl praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 25.

Sunnyvagyok

2018. március 17.

Bár nem az én korosztályomnak való termék, úgy gondoltam, hogy megelőzésként elkezdek használni ránctalanító hatású termékeket is! Ez a szérum valami isteni, alaposan bemasszírozva viszonylag hamar beszívódik és látványosan kisimítja a bőröm. Ha tehetem minden nap elhasználok egy ampullát.
Annak ellenére, hogy olaj, abszolút nem zsírosít, nem okoz aknét és nagyon jól tolerálja a bőröm. Egy dolog van benne, ami zavar, az pedig az erős illata. Jobban szeretem az illatmentes kencéket, de emiatt nem pontozom le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Timitami

2018. március 15.

Gondoltam, így tél végén kipróbálom, nem árt egy kis extra a bőrnek. Felkenem ezt a masszív, olajos, vaskos koncentrátumot, nekem egész jól beszívódik, de azért a bőröm felszíne kissé csúszós marad, ezért én csak akkor használom, ha otthon vagyok. Nem tudom elképzelni, hogy krémet tegyek rá, annyira vastag ez a cucc. Felkenés után sokáig van az az érzésem, hogy van valami az arcomon, de ez nem kellemetlen, hiszen tényleg van, csupán azt jelzi, hogy relatíve lassan szívódik be. Látványra nem igazán okoz javulást, de ráncos se vagyok, és csak bízom benne, hogy a bőrbe szívódva teszi a dolgát és tényleg extra ápolást kap tőle az arcom. Mindenesetre jól hidratál, puha, rugalmas tőle az arcom bőre. Igencsak baráti áron vettem a DM-ben, 500 forintért, és mivel nem tudom mindennap használni, ezért nekem kitart egy ideig. Estére/éjszakára tudom még elképzelni, de arra van más kencém. Ha elfogy, valószínűleg újra fogom venni. Más Balea Vital terméket is asználtam már, és elégedett voltam velük, időnként újraveszem őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 15.

danyadi77

2018. március 5.

Időnként elhasználok egyet, amikor maszkokat teszek fel. Volt már, hogy egy picit az alapozómba is kevertem. Nem latszik semmi extra hatása, de remélem, hogy használ. Nekem egy kapszula általában 2 alkalomra is elegendő. Lassan elfogy, szerintem veszek másikat, bár jobban örülnék valami más kiszerelésnek, macerás rakosgatni a kinyitott kapszulát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

sziszoka

2017. február 24.

Számomre ez valami csoda.Feszesebb,egészségesebb a bőröm,pedig nem minden nap használom,bár mindennapi használatra ajánlják.Pattanásokat nem okoz,nem zsírosít.Kellemes illata van,ami hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

hadorka

2016. október 24.

Nem tudom, milyen lehet, amikor disznózsírral kenegetem magam, de szerintem valami ilyesmi :) Rettenetes volt, nem szívódott fel reggelre sem, hatása semmi..., de amikor véletlenül a szemembe került (folyik amerre bír ez az olajos, zsíros izé), egy óráig nem tudtam kinyitni, majdnem ügyelet lett a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 24.

Elkofen

2016. március 30.

Úgy tudom, hogy ezt a terméket nem igazán a negyveneseknek, hanem az 50 feletti korcsoportnak szánták elsősorban. Nincsenek ugyan mély ráncaim, de gondoltam teszek egy próbát vele (így 40 évesen), mert a télen nagyon száraz és vízhiányos volt a bőröm, főként a szám környéke. Nagy csodát nem várok arckrémektől és szérumoktól, de a számomra szükséges (erős) hidratáló hatást megkaptam. Nagyon kellemes érzés volt az extra száraz területeken és azonnal éreztem a tápláló, nyugtató hatását. Óvatosan kell bánni vele, mert egy roppant olajos, gazdag krémről van szó. Mivel én lefekvés előtt használtam így nem izgatott, hogy egy darabig fénylő és olajos a bőröm. A főbb összetevői meggyőzőek és esetleg érdemes a száraz bőrűeknek kipróbálni.
Ha csak a szám környékére és az arcom száraz részeire használom, akkor 1 kapszula nekem 2 felkenésre is elegendő. Az illata virágos és viszonylag gyorsan elillan. Ez nem is baj, mert nem tetszik túlságosan. Engem idősebb hölgyek kencéire és parfümjeire emlékeztet az illata, de emiatt nem pontozom le, hiszen nem egy elviselhetetlen szagról van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Quillaja Saponaria (Soapbark) Bark Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Felületi hártya képző anyag.