Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2019. január 20.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedvességbiztosító hatású arcmaszk érett bőrre B5 vitaminnal, hialuronsavval és argánolajjal.

Arganolajban és zsírsavakban gazdag, ezért táplálja a bőrt. A hialuronikus készítmény tartós nedvességet biztosít. A B5 provitamin bőrt nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik, és támogatja a bőr helyreállítási folyamatát.

danyadi77

2019. október 27.

Ennyiért nem rossz, de azt hiszem, nekem kevés. Becuppantotta a bőröm,pedig rendszeresen ápolom. Semmi maradék, semmi ragacsos érzés, inkább még majdnem húzódott utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 27.

SugarB

2019. október 17.

Korrekt szövetmaszk, ha épp szövetmaszkolós kedvemben vagyok vagy ezt vagy a kék verziót használom, mindegyik nagyon kellemes hidraltált érzetet nyújt :) Lehet én nem próbáltam még igazán jó szövetmaszkot (a kenhető maszkok pártján állok valamiért), de nekem eddig ezek a Baleásak működnek a legjobban.:)4 csillag a viszonyítási alap hiánya miatt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

rabavolgyizsofia

2019. október 6.

Az àra miatt esett erre a választásom. Feltöltötte az arcomat, puhább lett és kisimult a bőröm. 10 perc helyett 20 percig hagytam fent. Szerintem havonta egyszer újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Vkriszta

2019. szeptember 16.

Meglepődtem rajta! Jók az összetevők,kedvező az ára, könnyen hozzá be lehet szerezni, jól illeszkedik az arcomra.Nyilván nem egy koreai.De egy kis pluszt mindenképpen ad a rutinhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

emagdi

2019. július 20.

Nagyon kellemes meglepetés volt számomra ez a maszk, találomra vettem le a polcról, gondoltam egy próbát megér. Mivel kedvező nagyon az ára, sokat nem vártam a terméktől. Szerencsére kellemesen csalódtam, mert egy nagyon szuper kis maszk ez! Rengeteg krémmel itatták át, kb fél órát hagytam az arcomon, a nagyja felszívódott, de még maradt benne annyi, hogy a nyakamat is be tudtam kenni a maradékkal. Szépen feltöltötte a kissé vízhiányos és "fáradt" bőröm. Közvetlenül a levétel után kicsit ragacsos érzés maradt a bőrömön, de ez valószínű a maradék krémtől volt, mert kicsit később ez is beszívódott, és elmúlt a ragacsos hatás. Ebből következőleg érdemes olyankor feltenni a maszkot, amikor az elkövetkező 1-2 órában nem szeretnénk elmenni otthonról, szerintem legjobb este, lefekvés előtt egy órával, így tényleg maradéktalanul fel tud szívódni a hatóanyag. Egyetlen negatívumként tudnám felhozni, hogy kicsit nehezen lehet széthajtogatni a maszkot, oda kell figyelni, de ez szerintem egyáltalán nem vészes dolog. Teljesen biztos, hogy máskor is fogok ilyen maszkot venni, ennyi pénzért ez ajándék a bőrömnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 20.

Manitabarbara

2019. július 13.

Baleas fátyolmaszk viszonylatban eddig ez tetszik a legjobban. Amiket eddig próbáltam a márkától,azok mind csípték a bőröm. Ez nem. Kellemes illata van.20-25 perc alatt beszívódott. Ez is ugyanúgy ragacsos érzetet hagyott,mint a társai,de egy idő után elmúlt. Nagy változást nem okozott.Ami picit negatívum és nem tudom,hogy a maszk hibája-e,de másnap nagyon zsíros hatása volt a bőrömnek. Összességében nem rossz. Megfelelően át van itatva, nem okoz irritációt. Ár-érték arányban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Patricica11

2019. július 10.

A Balea lemosható arcpakolásai annyiszor csalódást okoztak, hogy ezt a fátyolmaszkot is kezdeti bizonytalansággal vettem le a polcról. Hatalmas örömömre azonban semmilyen kellemetlen égető, kényelmetlen érzést nem okozott, kellemes hatást azonban annál többet. A maszk kialakítása tök jó, illata pont annyira van, hogy aki nem szereti az illatosított termékeket is bőven eltudja viselni szerintem. Isteni pihe-puha lett tőle a bőröm, én biztosan veszek még majd belőle. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Anetty

2019. július 4.

Tetszenek az összetevők és kedvelem a Balea termékeket, de ez sajnos nem igazán jött be.
20-25 percig hagytam az arcomon, de nem töltötte fel. Utána nagyon ragadt, olyan volt mintha nem akarna beszívódni rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 4.

Mia0602

2019. június 16.

Én nagyon nehezen tudtam széthajtani. Különösebb illatot nem éreztem, semleges. A maszk jól illeszkedett, nem hagyott ragacsos érzetet. Milyen a hatása? Este tettem fel 15 percre, másnap a férjem azt hitte sminkben aludtam, mert: ,,olyan szép, kisimult volt az arcom".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 16.

Juccimo

2019. június 9.

Sajnos semmi különösebb pozitív változást nem tapasztaltam a használata után, pedig vagy egy óráig magamon hagytam, hogy mindent beszívjon a bőröm :( Csak annyit, hogy eléggé ragadt az arcom a maszkon lévő trutyitól. Még csak nem is hidratált különösebben.
Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Nem veszem újra.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak