Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2019. január 20.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedvességbiztosító hatású arcmaszk érett bőrre B5 vitaminnal, hialuronsavval és argánolajjal.

Arganolajban és zsírsavakban gazdag, ezért táplálja a bőrt. A hialuronikus készítmény tartós nedvességet biztosít. A B5 provitamin bőrt nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik, és támogatja a bőr helyreállítási folyamatát.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

GazdiMami

2023. január 9.

Kellemes, krémes illatú - előttem említették a Niveát, tényleg az jut eszembe nekem is erről.
Abszolút újravevős, ár/érték arányban verhetetlen.
Nem sajnálták az anyagot belőle, kiadós mennyiségű.
Valóban lehetne külön a krém része is kapható, megvásárolnám, mert elégedett vagyok vele. 👍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 9.

Abszolút újravevős, ár/érték arányban verhetetlen.
Nem sajnálták az anyagot belőle, kiadós mennyiségű.

mrs.imperator

2022. december 23.

Életem első fátyolmaszkja. Picit éreztem hogy bizserget az elején, pedig az én bőröm a világon mindent kibír. Kellemes ápolás élményt nyújt, beszívja a bőröm és utána valóban egy napig hiper szuper hidratált és puha, feszes, friss. Vettem pár másik Balea fátyolmaszkot is, kipróbálgatni őket. Finom illata volt ennek és jó sok krém a maszkhoz, csak úgy tocsogott, és még a csomagolásban is maradt bőven. Párszáz forintért abszolút megérős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. december 23.

jibjab

2022. december 11.

nekem érzékeny a bőröm, de nem okozott irritációt. 5-6 alkalommal használtam, egyik kedvencem, főleg télen, mert sokkal táplálóbb, mint egy sima hidratáló fátyolmaszk. Egyébként is imádom a fátyolmaszkokat. Ennek az illata is nagyon tetszik, diszkért krémillat, kicsit a Níveára hasonlít, bár azzal épp aza a gondom, hogy csak a kék níveás illatokat szeretem, a több nekem túl erős. A mérete, a benne lévő anyag, a felszívódása és úgy egyáltalán minden jó. A végén néha a maradék szérumot egy kis ultrahangos géppel (Jim Jams) bemasszírozom a tökéletes hatás érdekében, de enélkül is nagyon hatásos. Egyik kedvenc fátyolmaszkom, egyébként a másik két kedvencem is Balea, pedig rengeteg fátyolmaszkot kipróbáltam, de ezekhez térek vissza a legtöbbször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. december 11.

agikavigh

2022. július 31.

Ahogy felraktam, azonnal szétégette a bőröm. Csak egy kis extra hidratációt szerettem volna így vasárnap estére, de most olyan vörös az arcom, mint egy paradicsom, pedig egy perc után lekaptam, mert nem bírtam tovább. Érzékeny bőrűek, kerüljétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 31.

Olinda

2020. november 14.

Nagyon jó árban volt az üzletben, és mivel hialuronsavas, és denaturált alkoholt sem tartalmaz, gondoltam, kipróbálom... Nagyon szépen feltöltötte, és táplálta az arcomat, nem irritált, és pattanásokat sem okozott. A maszk jól át van itatva szérummal, és a méretével sem volt különösebb problémám, számomra megfelelő volt. Egyedül a ragacsos érzetet nem szeretem a bőrömön, amit maga után hagy használatot követően. Ettől függetlenül bevált, szerettem volna újra vásárolni, de sajnos már a DM üzletekben és az online shopban sem látom hosszú hetek óta... 😕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

komaeda

2020. október 9.

Tudom, hogy nem én vagyok a célközönség, de nekem nagyon bejött! Amikor szárazabb vagy kimerült a bőröm, mindig bedobok egyet. Szeretem az illatát, meg kisimítja az arcom, és nem leszek tőle pattanásos. Jó lenne, ha ez a zselés trutyi róla lenne arckrémként árusítva, mert utálom, hogy mennyire sok hulladékot generálok vele. Minden környezetvédő meggyőződésem ellenére azonban mindig megtörök, mint a tojáshéj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

csillahox

2020. június 22.

Nem az én korosztályomnak szánták, nem vagyok még ráncos stb., de nem bírtam ki, hogy ne teszteljem. Finom illata van és a bőrömnek is tetszett. Szerintem havonta egyszer érdemes használni. Nekem mindegyik Baleas fátyolmaszk bevált eddig egyébként, kivéve a Copacabana. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Bonnieoo7

2020. június 14.

Nah őt én vettem először Anyunak, azóta hármasával van az otthonában! Már a szomszédnéni is szemet vetett rá, neki is nagyon tetszik. Anyu csak akkor szokott használni ha nyaralás után megviselt a bőre, vagy valami eseményre készül, színház, stb.. Már mondtam neki, hogy 2-4 hetente kellene alkalmazni, de nála (sőt sokszor az én esetemben is 🙄) inkább a lustaság győz - annak ellenére, hogy nagyon látványos eredményt hoz! Én a kéket használom, nagyon elégedettek vagyunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

tara95

2020. június 1.

A hormonok és a veszett tempóban nyomott vizsgaidőszakom meghozta az eredményt: piros, foltos, zsíros, pattis bőr, amit idegességemben még jól meg is piszkáltam. Nem gondoltam volna, hogy ez a maszk lesz rá a megváltás. Használtam az elődjét is, ahhoz képest ez már bőven sokkal könnyedebb, az illata is enyhe és nem csíp. A lényeg a hatása: a rutin legvégén tettem fel, hagytam hatni olyan 20 percig és amikor levettem, nem hittem a szememnek, ugyanis teljesen lehúzta a pirosságot, láthatóan csökkentek az apró gyulladások, a bőrképem kisimult, egyenletes és feltöltött, teljesen matt.
Magában nem tudom, hogy milyen, de mivel a szokásos termékek után tettem fel és csak ez volt újdonság, biztos, hogy tud valamit. Valószínűleg a panthenol a ludas :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Jotunderkeresztanyu

2019. december 15.

Semmi extra, kb pár óráig hidratáltabbnak tűnt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Semmi extra, kb pár óráig hidratáltabbnak tűnt tőle a bőröm.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az Afrikában honos majomkenyérfa (más néven afrikai baobabfa) magjának a kivonata. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segít megvédeni és regenerálni a bőrt és a hajat az UV sugárzás okozta károsodástól.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.