Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: nicolebunny, Módosítva: 2019. január 20.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedvességbiztosító hatású arcmaszk érett bőrre B5 vitaminnal, hialuronsavval és argánolajjal.

Arganolajban és zsírsavakban gazdag, ezért táplálja a bőrt. A hialuronikus készítmény tartós nedvességet biztosít. A B5 provitamin bőrt nyugtató tulajdonságokkal rendelkezik, és támogatja a bőr helyreállítási folyamatát.

Naoto

2019. március 20.

Nem rossz maszk, kellemesen hidratál, de nem tart nagyon sokáig a hatása. Jobb napjaimon még másnap is láttam a hatását, de legutóbb már csak pár órán keresztül (lehet, hogy eredetileg is csak beképzeltem?). Előnye a jó ár, és hogy könnyen beszerezhető. Amióta rendeltem egy nagy halom koreai maszkot, azóta már nem szívesen nyúlok ehhez, de ha gyorsan kellene valamit venni, őt választanám, drogériákban még nem találkoztam jobb fátyolmaszkkal ilyen árkategóriában.

Naoto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Colormonkey

2019. február 1.

Nekem nagyon bejön ez a maszk, elképesztő módon hidratál. Én 15 percre szoktam feltenni, és amikor leveszem, érzem hogy sokkal teltebb az arcbőröm.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Lills

2019. január 26.

Nagyon szeretem a My Hsin-Ni fátyolmaszkjait, gondoltam teszek egy próbát a Balea fátyolmaszkjaival, mivel kevesebb mint felébe kerül, és alapvetően Balea termékekben nem szoktam csalódni. Nekem az ázsiai verziók hihetetlen simává varázsolták a bőröm, viszont ugyanezt a Balea nem hozta sajnos. Különösebben nem éreztem azt hogy úgy hidratált volna, sőt semmivel sem lett szebb vagy puhább a bőröm.
Szerencsére vettem 3 féle különböző Balea fátyolmaszkot, szóval lesz még mit tesztelgetnem, remélem azok jobban teljesítenek :D

Lills
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

csill87

2018. december 30.

Teljesen ugyanaz, mint a korábban forgalomból kivont Balea Vital maszk. Elképesztően kisimít, nekem ez igazi randi maszk. Egy napra, ha az alkalom előtt tesszük fel, akkor arra a rövid időre nagyon kisimítja a bőrt. Igaz, hogy rövid ideig tart a hatása, de néha be kell vetni :D én imádom, mindig kell, hogy legyen itthon, sosem lehet tudni mikor kell :D

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak