Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. január 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nedvességbiztosító hatású arcmaszk érett bőrre B5 vitaminnal, hialuronsavval és argánolajjal.

Az érett bőr igényei szerint kialakítva. A Balea Vital szövet arcmaszk azonnal friss bőrérzetről gondoskodik. Csökkenti a ráncok mélységét* és intenzíven hidratálja a bőrt.

• Kipárnázza a finom vonalakat és kisebb ráncokat.
  • Az agránolaj gazdag esszenciális zsírsavakban, kényezteti és ápolja a bőrt
  • A hialuronsav hosszantartó hidratáltságot kölcsönöz
  • A B5 provitamin bőrnyugtató hatású ás támogatja a bőr megújulási folyamatait

Naoto

2019. március 20.

Kellemesen hidratálta az arcomat, de nem mostanában használtam ezt a régi verziót, úgyhogy ennél részletesebb emlékeim nincsenek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Bublup

2018. november 19.

Szuper termék! Hetente egyszer használom, isteni puha tőle a képem. Előtte hámlasztani szoktam az Anaconda enzimes peelingjével, majd felrakom és addig viselem, míg le nem esik. Semmilyen negatívumról nem tudok beszámolni, az ára is extra baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 19.

Candy21

2018. október 20.

Tetszett szépen feltöltötte a bőrömet jól hidratálta. Hagyott maga után egy kicsi ragacsos érzetet, de nem volt zavaró. Egyedül az illata nem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Kence123

2018. augusztus 21.

Amint felraktam az arcomra egyből kellemes hűsítő érzetet adott.Bár kellett egy pár perc mire széthajtogattam:D Nagyon jó áron van és a jópár baleás fátyolmaszk közül ez volt a leghűsítőbb.Mindenképpen újravevős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

tinyblackpaw

2018. július 9.

Úgy gondolom, hogy egy arcmaszk nem fogja a maga 10 perces hatóidejével megváltani a világot és pikk-pakk eltüntetni a ráncokat. Viszont ezek a maszkok tökéletesek egy DIY wellnes nap kiegészítéséhez és érdemes inkább egy kis kényeztetés gyanánt beavatni őket időnként a rutinba.

Kibontás után alaposan átitatott, nem túl intenzív illatú arcmaszk fogadott. Bár nem az én bőrtípusomnak javallott, időnként úgy érzem kell egy kis "feltöltés" az arcomnak. Az ígéreteit egytől egyig beváltotta, enyhültek a kisebb barázdák, az arcom teltebb és feszesebb lett a maszk után (hozzáteszem, hogy én megdupláztam a hatóidőt 10 helyett 20 percre). Nem utolsó sorban pedig nagyon kellemes érzet volt az arcomnak. Pattanásokat, irritációt, pirosságot nem okozott és szerencsére nem volt agyonparfümözve mint egyes maszkoknál szokás. Ennyi pénzért teljesen megéri időnként beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

katalinmester13

2018. június 29.

Finom enyhe illata van. Tetszik, hogy van "szemrevaló"-ja is. Mindenki eldöntheti, hogy befedi-e vele a szemét, avagy sem. Használata után nagyon ragacsos volt a bőröm. Mindegyik maszk hagy maga után ragacsosságot, de ez már zavaró. Nem sok kellett, hogy lemossam. De kibírtam reggelig. A bőröm állapotán nem vettem észre nagy változást. Biztos hidratálta, ápolta, kényeztette meg minden, de én nem igazán láttam, hogy a ráncaim kicsit is feltöltődtek volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Glória Kedves

2018. június 26.

Eddig csak koreait használtam, de lényegében ez is az.
Könnyen elérhető, olcsó, és tényleg jó, ma még vettem plusz kettőt, pedig van itthon vagy 10db. Felbontás után nem marad semmi a tasak alján, azt amúgy is utálom, kicsit nehézkes volt feltenni, de csak elsőre, mert most már tudom, hogy hosszában van hajtva. Az én bőröm itta és reggel látszott a hatás. Egész jó ez az argános vonal. Használni fogom. Update: Elajándékoztam. Egynek jó kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Eddig csak koreait használtam, de lényegében ez is az.

silcarebolt

2018. május 17.

Szerencsére kevés ráncom van és azok sem túl mélyek, ezért az én bőrömön elég látványos volt a hatása, mert a pici ráncok szinte teljesen eltüntek. Hihetetlen, hogy 300Ft-ért ilyen jól működő maszkot lehet kapni. Nem tocsog a krémben, ezért pont elég a mennyisége egy alkalomra, amúgy sem higiénikus ezeket a maszkokat többször felhasználni, hiába marad nedves.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

HontiAgi

2018. május 13.

Olyan húdenagy csodát nem csinált a bőrömmel, sőt egy kicsit mintha finoman húzódna is így utólag, de az ilyen maszkokat inkább csak a "na most 10 percre leülsz a fenekedte lányom és pihensz" szeánszaimhoz szoktam használni és erre tökéletesen jó is.
Elég csicsogós volt amikor kibontottam, rengeteg krém maradt a tasakban is, így bár nem vagyok híve az "osszuk be, hogy tovább maradjon aztán sírjunk hogy kisebb mennyiségben nem elég hatékony" trendnek, ezt a maszkot most még visszatettem a maradék krémhez és ha szerencsém van 1-2 napon belül fel tudom talán használni még egyszer.

Összeségében nem rossz, de nem ettől kell várni a megváltást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Összeségében nem rossz, de nem ettől kell várni a megváltást.

Louisa

2018. március 29.

Imadom a fatyolmaszkokat. A Balea-tol esdig csak az aktivszeneset probaltam, elmeletileg az a bortipusomnak valo.
Viszont igy telen elofordul, hogy feluleten nagyon szaraznak erzem a borom. Nos ez azonnal hidratalast nyujt, feltolt, nagyon klassz erzes. 1-2 hetente hasznalom, imadom hogy 300 forintert ilyen kulonleges termeket kapni. Mas maszkokhoz kepest az ara verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Az Afrikában honos majomkenyérfa (más néven afrikai baobabfa) magjának a kivonata. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segít megvédeni és regenerálni a bőrt és a hajat az UV sugárzás okozta károsodástól.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak