Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Kategória:   Hajformázók

Balea volumennövelő hajhab, extra erős tartás vékonyszálú hajra 24 órás tartással

szilvia.bano

2019. augusztus 22.

A Vékony szálú, göndör, lelapulásra hajlamos hajam van, így általában a volumen növelő hajhabokat keresem. Összességében nem volt rossz termék, volumen növelő hatása egész jó, bár erős tartást nem ad. Kategóriájában szerintem jó, ár-érték arányban korrekt termék, de vannak azért ennél jobb hajhabok is, amitől szépen összeugrik a hajam és tartósabb a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Edina07

2019. március 19.

Nem rossz, volument nem ad a hosszú hajamnak, de valamelyest könnyebben formázható a használatával. Még keresem az igazit, ezért csak 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

gothy

2018. augusztus 25.

Volument ugyan nem ad, viszont nem ragad tőle a hajam, nem nehezíti el és sokkal könnyebben formázható, valamint szárítás után rugalmasabb lesz. Nem tökéletes, de eddig nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Bloom

2018. február 18.

Már többször újravettem, mert szerintem simán elérhető vele az a hatás, amit egy magasabb árkategóriájú volumennövelő hajhab nyújt. Vékonyszálú, félhosszú hajam van, amit szépen megemel, és nem ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Szeretem. Teszi, amit tennie kell. Jó termék (:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Szeretem. Teszi, amit tennie kell. Jó termék (:

ramonanagy0669

2017. június 12.

Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos a hajam..
Sok hajhabot kiprobáltam már , és eddig ez volt az egyetlen a zöld Taft hajhab után, a legjobb!
Ára nagyon jó.
Nem zsírosítja, vagy nehezíti el a hajam.
Sokáig elég, csak keveset kell belőle használni, nem úgy mint pl a Wella termékeknél (számomra a legrosszabbak).
Nem hagy ragacsos érzést.
És iszonyatosan tartós, és nagyon szépen megemeli, dúsítja a hajam. Már csak ezt használom semmi mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos a hajam..
Ára nagyon jó.
Nem zsírosítja, vagy nehezíti el a hajam.
Nem hagy ragacsos érzést.

marlu

2016. december 29.

Kellemes illat, jó tapintású hajat eredményez, jó tartást biztosít és még az ára is jó. Szerencsére az én hajamat nem ragasztja össze (vékonyszálú, rövid hajam van). Én teljesen meg vagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Kesudio

2016. december 9.

Szuper jó és tartós tartást ad a hajnak, kár hogy iszonyatosan ragad. Több esélyt is adtam neki, de aztán feladtam. Kb. a flakon negyedét használtam el, utána elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 9.

sziku

2016. szeptember 18.

jó tartást ad, kellemes lesz a haj tapintása tőle és finom az illata :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

jó tartást ad, kellemes lesz a haj tapintása tőle és finom az illata :)

bymboo

2016. május 14.

Tartja a formát és jó az ára.Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

Tartja a formát és jó az ára.Ennyi.

Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol