Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2016. április 21.

Kategória:   Hajformázók

Dúsító hajpúder vanília illattal. Egy kis mennyiséget oszlasson el a kézben, majd dolgozza be a száraz hajba.

Dea

2019. január 23.

Nem érezném úgy,hogy különösen bármit is csinálna a hajammal, ha nem vigyázok könnyen ragacsos lesz tőle, nem venném újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Anyezz

2017. október 30.

Hatalmas csalódás a got2be után...ragacsos és hamar zsíros hatású lesz tőle a hajam -.- Az illata finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

PSGy

2017. augusztus 8.

Jó tartást ad a haj és az illatát imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Jó tartást ad a haj és az illatát imádom!

petra9229

2017. augusztus 5.

Nagyon sokáig elég egy ilyen kis dobozos, én több, mint fél éve használom már hetente többször is. Csakis emiatt van tartása a vékonyszálú hajamnak. Nélkülözhetetlen lett számomra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

MormiOrsi

2017. február 3.

Én már többször újravásároltam, nekem sokat segít a hajam formázásában, ami tartásnélküli és vékonyszálú (amúgy kleopátra fazon, ha szokták még így mondani :D). Egyszer egy fodrász javasolta magát a "haj port", bár csúnyán elrontotta a frizurámat, a tippért megérte a dolog :) Én hajszárítás után szoktam a tövekre szórni, "felhajtogatom" a hajam mind két oldalról, illetve hátulról és oda szóróm, tehát nem a fejem búbjára. Ekkor, ha beletúrok a szálakba, nagyon szépen fel tudom rázni, hogy tartása legyen, plusz még egy hajkefével könnyedén lehet formázni. Reggelre ezt mindig szépen elalszom, de ilyenkor csak egy nagyon minimálisan megtupírozom a hajtöveket, eligazítom fésűvel és egész nap tart. Szóval én azt javaslom annak, akinek nem vált be, hogy segítsen rá kicsit fésűvel/tupírral, mert úgy tuti a hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 3.

Lolychan

2016. december 27.

Nekem sajnos nem vált be :/ lelapult és összeállt tőle a hajam :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

Nekem sajnos nem vált be :/ lelapult és összeállt tőle a hajam :/

tomkogy

2016. november 26.

Szerintem tartósabb eredményt lehet elérni ezzel a volumen puderrel, mint a TAFT INSTANT VOLUME POWDER-el. Vékony szálú, erőtlen, váll körüli hosszúságú hajam van, és küzdelmes dúsabbnak mutató frizurát készítenem.
Nekem beváltak az ilyen porok, mert még egy formázatlanul szárított, hajhab és egyéb dúsító termékek nélküli, vékony szálú, semmi hajat is fel tudnak gyönyörűen dúsítani.
A Taftnak valamivel szebbek az összetevői, de szerintem ezzel a Baleással sincs gond. Nagyon óvatosan, pici mennyiségett kiszórva, közvetlenül a hajamra szórom és megkócolom az ujjaimmal.
Ezt a terméket ajánlom kipróbálni azoknak, akik hasonlóan könnyen lelapuló hajjal küzdenek, számukra rapid gyors csodaszer lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 26.

norci

2016. november 18.

Hajtoemelesre kerestem por allagu termeket, az uzletben csak ez volt, kedvezo ara miatt meg is vasaroltam. Kezrol felvive nem jutottam vele elorebb, de kozvetlenul a hajra/fejborre szorva kis sikert konyveltem el. Az illata szintetikus, de keves mennyisegnel egyaltalan nem zavaro. Az erzekeny fejboromet nem irritalta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

rekuc1010

2016. október 13.

Én a barátomnak szoktam venni, bár hallottam róla sok rossz véleményt, neki mégis bevált. Ezzel könnyebben be tudja állítani a haját, plusz egy kis hajlakkal. Pár hete én is kipróbáltam egy kis hajtő emelésre.. ha nem lennék hozzá lusta én is beállítanám vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: PEG-8