Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. július 31.

Kategória:   Hajformázók

• Volumennövelő hajhab virágos-friss illattal
  • Keratinnal és cseresznyevirág-kivonattal
  • Dúsítja, ápolja és csillogást kölcsönöz a hajnak
  • Hővédelem 220°C-ig
  • UV-szűrővel és B5-provitaminnal

PrincessBell

2021. január 24.

A hajam vékonyszálú, alacsony porozitású, 2b-2c közötti hullámossággal.
A hajhab könnyen kezelhető, nem törékeny kialakítású műanyaggal van ellátva a teteje, illata meghatározhatatlan, mondhatjuk cseresznyevirágosnak, számomra kellemes. Krémesebb, nehezebb hab állaga van.
Nekem személy szerint nagyon bejött. Csak ezzel formázom a göndör hajamat szárítás előtt és 4 napig megtartja a formáját, akkor frissítek egyet rajta.
Nem nehezíti el a hajamat, nem szöszöl, nem zsírosít. Az én hajtípusomon nem tud többet vagy kevesebbet, mint egy 2000 forintos hajhab.
Ár/érték arányban verhetetlen, amíg gyártják, ezt fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

A hajam vékonyszálú, alacsony porozitású, 2b-2c közötti hullámossággal.
Ár/érték arányban verhetetlen, amíg gyártják, ezt fogom használni.

monique001

2020. december 17.

Kiváló ár-erték arány. Használtam én már 30 euros hajhabot is, semmivel se tudott ettől többet.
Nem ragasztja össze a hajat, rugalmassága is megmarad, keveset kell kinyomni belőle, mert magyon nagyra dagad a habja, gazdaságos is. Dúsító hatása megfelelő, a formázást annyira erősen nem tartja, ez nálam nem hátrány, én szeretem "dobálgatni" a hajamat...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 17.

Bellana

2020. november 21.

A dúsító hatása tényleg jó és az illata is kellemes, az állaga nem hab, inkább krémes kicsit nálam. Elég sok kell belőle és szöszös is marad utána a hajam, plusz a formázásban sem segít, pedig elég vékonyszálú hajam van, szóval nem nehéz. Még kísérletezek vele majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 21.

AstraNauta

2020. október 31.

A rövid hajamra teljesen jó, nem lapult le órákkal később sem. Nekem nem büdös. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 31.

Martu0508

2020. október 24.

Amikor a kedvenc hajhabom végére értem, azt sajnos már nem találtam, így megvettem ezt, mivel szintén keratinos és CGM is. Hab-zselé-hab metódushoz használom (önmagában nekem egyik hab sem hozza a megfelelő tartást) és nálam ugyanolyan jól teljesít, mint a syoss keratinos habja. Remélem ezt nem vonják ki egyhamar a forgalomból :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

KKDDNor

2020. október 6.

Pff...szörnyű...büdös és nem csinál semmit...cserébe szárít is nagyon. Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Klajdi

2020. augusztus 29.

A vékony szálú, lelapuló hajamnak szerettem volna egy kis tartást adni, de kb semmit nem csinál vele. A formáját se tartja tovább a megszokottnál és a termék illata is fura. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.