Balea

Ár:   €1.50   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 21.

Ár:   €1.50
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Rózsa illatú gyengéd frissítő spray arcra és testre.

Babooca

2019. június 14.

Sajnos ez a verzió nem olyan hatékony, mint a sima változat. Ennek a szórófeje köpköd, az illata szerintem egy idő után igenis émelyítő. Nem szerettem meg, azóta is az illatmentes változat a kedvencem. Azt bármikor újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

HontiAgi

2018. augusztus 11.

Feleannyi, mint az alverde és még alkohol sincs benne. Szerencsére ahogy eddig látom a fújókája is elég jól szuperál. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

anetta.filip

2018. augusztus 7.

Rajtam kifejezetten tartós illatú, aminek nagyon örülök, mert csípem a rózsás illatokat! Igaz, bőrközeli, és eleinte füstös, később édeskés rózsa illattà válik, de nekem megérte a 400Ft-ot, mert eleve "testpermet-rajongó" vagyok. Kellemesen hűsít, jól porlaszt, ha alaposan nyomom. Arcra nem, csak testpermetkènt használom, illetve hűsítésre. Talán annyi, hogy ennek nem olyan letisztult az INCI-je, mint a többi hasonló permetnek. Szerintem fogok még belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 7.

Nekem nagyon bejött ez a vízspray is. Én beteszem a hűtőbe éjszakára és úgy már tényleg működik. A szórófeje is tökéletesen működik, bár az illata annyira nem tetszik. Szerencsére 10 percen belül el is múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kinga79

2018. augusztus 5.

A szaga dauervízre emlékeztet, a bőröm ragad tőle. Ráadásul az a szag meg is marad sokáig. Szóval kuka. A Cien termék jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

adri0419

2018. július 31.

Nekem tetszik. Illata is, hatása is. Nekem kifejezetten mattítja a bőrőm és pont ezért tetszik :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

candus

2018. július 30.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem szagoltam meg ezt a sprayt és olvastam róla véleményeket vásárlás előtt, mielőtt megvettem volna... Kár volt, elviselhetetlenül büdös, pedig én szeretem a rózsa illatát. Nekem mondjuk rendesen működik a szórófej, de ez sem javít azon a helyzeten, hogy hányingerem van ettől a szagtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

mautika

2018. július 30.

Mindig megbánom ha nem olvasom el a krémmánia véleményeket mielőtt megveszek valamit... borzalmas a szórófeje, fröcsköl, nem egyenletes, nem hűsít és nem is hidratál. A két csillagot az illata miatt kapja, én szeretem az "öregasszonyos" rózsa illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Hecate

2018. július 3.

Ajándékba kaptam testhűsítésre. Sajnos annak nem felel meg. A flakonból kis mennyiségben és nagyon egyenletlenül jön a permet ide-oda, máshova meg semmi sem. Hűtőben tároltam, de így se annyira hideg, mint szeretném, jóindulattal is ici-picit hűvöskésebb. (A Rossmann Isana wasserspray-je hűtés nélkül is fagyos érzetet kelt.) Ebből a Baleas cuccból légfrissítő lesz, magamnak tuti nem veszem meg. Az illatát szeretem, de tényleg nagymamáink rózsaillata, így biztos nem mindenkinek nyeri el a tetszését. Hidratáló hatásáról azért nem tudok nyilatkozni, mert képtelenség egyenletesen vagy minden alkalommal ugyanoda felszórni a rossz szórófej miatt, így ezen képességét nem tehettem próbára.

Szerencsére vannak más hűsítő módszereim, de ez nem kerül közéjük az biztos. Amúgy elégedett szoktam lenni a Balea termékekkel, remélem ezen javítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Nekem nem nagyon tetszik az illata szerintem nem is hidraltál ezért 2*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Nekem nem nagyon tetszik az illata szerintem nem is hidraltál ezért 2*

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Geraniol, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citral
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.