Balea

Ár:   €1.45   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 17.

Ár:   €1.45
Kategória:   Egyéb

Frissítő arc- és testpermet zöldtea és jázmin illattal.

knoncs

2020. július 23.

Frissít, hidratál és tökéletes sminkfixáláshoz, vagy nappali/esti arcápolási rutin végeztével. Én személy szerint a sminkelésnél is használom a sminkszivacs nedvesítéséhez. Nagyon kellemes az illata, én jelenleg a kókuszosra váltottam, az is tökéletes! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

bia93

2019. szeptember 3.

Már használom legalább másfél hónapja, és még mindig 1/3-a megvan, pedig a munkahelyemen tartom, és a nagy kánikulában szinte ötpercenként fújkáltam vele az arcomat.
Én nagyon szeretem, jó az illata és felfrissít arra a 2 percre. :) És utána lehet is újra fújni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Hkanna

2019. augusztus 13.

Nagyon kellemes az illata, hamar elillan ugyan, de hűsít, frissít, a kánikulában nagyon jó szolgálatot tesz. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Wattsy

2019. augusztus 6.

Nyaralásra kerestem valami olyan permetet, amit akár túrázás közben is jólesik az arcomra és a szabad bőrfelületeimre fújni és kicsit kevésbé akarok kinyúlni a kánikulában. Szemesztem a limitált california love testpermettel de úgy láttam, hogy ennek talán egy kicsit szebb összetevői vannak.
Illata alig van, az se zöld tea vagy jázmin szerintem, de gyorsan elillan. A szórófeje érdekes de igazából arcra való használathoz pont jó. Tényleg frissít. Egynek elmegy de azérz kipróbálnék valami mást is majd. Valamit talán igazi citrus vagy zöld tea illattal.

Update; augusztus 6: Jöttem felpontozni, mert hozzámnőtt az illata és nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.