Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 22.

Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

Frissíti,dezodorálja és ápolja lábait,valamint megakadályozza a cipőben a kellemetlen szagok kialakulását.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Zsildom

2015. április 4.

Hát szomorú lennék, ha kivonták volna a forgalomból. Akció keretében tankoltunk fel belőle, még tart. A lábamra mást használok (hűséges vagyok a Crystal lábpermethez) de cipőbe nagyon jó. A munkapapucsom is remekül frissíti, WC illatosító aroma nélkül. (Kifújás után elillan az illata, és száradáskor semlegesíti a mindennapi verejtéket.) Praktikus méretű, kicsi és táskában hordható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 4.

2015. február 20.

Én leginkább cipőbe fújtam nem a lábamra, nagyon szerettem az illatát, azt hiszem már sajnos nem lehet kapni. Szerintem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

allegra

2014. szeptember 29.

Ahogy sokan már előttem megírták: kicsi és gyorsan fogy. Valamelyest mérsékli a lábizzadást és a kellemetlen szagot. Közepes árfekvés, közepes minőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Bebek

2014. július 1.

Ez egy nagy f*s. Röviden.
Nekem sokkal jobban izzad a lábam , amikor használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

Ez egy nagy f*s. Röviden.
Nekem sokkal jobban izzad a lábam , amikor használom!

Giomy

2014. április 2.

Szuper az illata és felfrissít. Egyelőre működik, de tényleg gyorsan fogy..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 2.

Szuper az illata és felfrissít. Egyelőre működik, de tényleg gyorsan fogy..

baba_girl_16

2013. augusztus 14.

Én egy hármast tudok csak neki adni, mivel nagyon pici és gyorsan elfogy (főleg, hogy a cipőbe és a lábamra is fújom), másrészt pedig tényleg hűsíti a lábam, de hatását nem sokáig érzem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

whyteangel

2013. augusztus 1.

A sok jó vélemény miatt vettem meg ezt. A flakon valóban nem túl nagy, de így kényelmesen elfér a táskában. Nekem az illata annyira nem tetszik, kicsit a wc illatosítóra emlékeztet, de elnézem neki, elvégre a lábat és a cipőket kellemetlen szagát nem lehet akármivel elnyomni. Nagyon szeretem, hogy frissíti a lábamat, jó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Gladys

2013. július 14.

Nagyon tetszik az illata. Jól végzi a dolgát, friss illatú láb + cipő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Nagyon tetszik az illata. Jól végzi a dolgát, friss illatú láb + cipő.

zsoxcore

2013. május 11.

Nagyon kellemes, friss, hűsítő! Nyáron szeretem befújni vele a talpamat. Zárt cipőben, egész napos 'bezártság' mellett közepes a hatása. Sajnos nagyon pici :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Xinezia

2013. február 17.

Csoda klassz kis termék ez. Hűsít, dezodorál, nagyon jó az illata. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Isopropyl Myristate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Citral, Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Linalool
Tartósítószerek: Phenoxyethanol