Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 24.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Limitált kiadás

Borotvahab érzékeny bőrre fehér csokoládé illattal.

macooka

2021. január 9.

Jó-jó, de semmi extra, ráadásul azt sem mondanám, hogy ez fehércsoki illatú. Édes illata van, és ennyi. Nem szeretem különösebben, nyilván elhasználom, de ha még lehetne kapni nem venném meg megint. Valahogy sosem lehet a megfelelő mennyiséget kinyomni belőle, vagy túl sokat nyomok vagy túl keveset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

Boudica

2020. október 15.

Minden eszembe jut az illatáról csak a fehér csoki nem. Engem inkább emlékeztetett a háztartási keksz illatára, de sebaj, nem is az a lényeg. Ám sajnos nem csak az illata rossz, hanem maga a hab is. Az egy dolog, hogy sokszor csak a gáz jött belőle és csak sokadik próbálkozásra sikerült belőle kiimádkozni, de ahogy felkenem a nedves bőrfelületre már kezd is szétfolyni, így nemigen jelent nagy segítséget borotválkozásnál. Ennek köszönhetően gyorsan is fogy, amit őszintén szólva nem nagyon bántam, alig vártam, hogy elfogyjon. Sajnálom, mert a márka többi habjával eddig mindig elégedett voltam; ő lett a kivétel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

MartiWindisch

2020. július 29.

Jaj lehet én leszek a fekete bárány, de jöttem ünneprontani. :S

Általában szeretem a Balea borotvahabjait, legfőképp a pénztárcabarát áruk miatt, illetve, hogy mindig megújítják az illatokat. Viszont ha ez lett volna az első borotvahabom a márkától, egész biztos, hogy mentem volna inkább a konkurenciához Isanát venni, mert ez a konkrét termék szerintem pocsék. Az egy dolog, hogy szerintem büdös, de az én példányomnak rossz az adagolója, gyakorlatilag várom, hogy mikor kapok inhüvelygyulladást, annyira nehéz kinyomni belőle a habot. Alig várom, hogy elfogyjon, már megvettem az utánpótlást (az is Balea, a Tropical Summer illat, mivel egy rossz élmény miatt nyilván nem írom le a márkát)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 29.

Jaj lehet én leszek a fekete bárány, de jöttem ünneprontani. :S

balazsdora

2020. július 3.

Jól habzó, finom illatú borotvahab. Kis flakonhoz képest sokáig elég. Ár-érték arányban kiváló. Újravevős, must have darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 3.

PinkMcFreeze

2020. június 8.

UP: Felpontozom egy csillaggal, mivel barátomnak adtam mindkét darabot és Ő nagyon szereti illatra és habzásra is elégedett vele, én meg örülök, hogy van aki elhasználja😛

2020.03.25: Az illata nagyon geil. Sajnos nem bírom elviselni, ezért alig várom, hogy elfogyjon 😥 Pedig szeretem az édes illatokat, viszont ez már nálam kiüti a biztosítékot...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

cseszter99

2020. május 27.

Nem éreztem, hogy kiemelkedő hatása lenne. Más borotvahabokkal, gélekkel összehasonlítva nálam nem eredményezett semmi különlegeset, se jót, se rosszat. Az állaga inkább gumira emlékeztet, az illata viszont valóban kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

namii

2020. május 25.

Nem szoktam borotvahabot hasznalni igy nagy viszonyitasi alapom nincsen, de szuper illata van. Ar-ertek aranyban nekem tokeletes, baratom se panaszkodik ra aki viszont valoban eleg gyakran igenybeveszi.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Candy21

2020. március 26.

Nagyon szerettem fincsi volt az illata nagyon jól felpuhította a szőrszálakat nem szárította ki a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

pont

2020. február 7.

az állaga kifejezetten tetszik, borotvahabhoz képest elég krémes, funkcióját ellátja és olcsó. viszont ez az illat már nekem is sok, nagyon tömény és olyan érzésem van tőle, mintha tejszínhabbal kenegetném a lábam borotválás előtt.. neee

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

Kommentelo

2020. január 31.

Nem lenne rossz borotvahab, de szerintem az illata (már ha ezt lehet annak nevezni), nagyon émelyítő, nagyon tömény.
Ezt nem nézve, 4 csillag, mert árban sem veszélyes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

Ezt nem nézve, 4 csillag, mert árban sem veszélyes.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.