Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2019. június 11.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

A Balea White Gloss testápoló a liliom és a fehér málna gyümölcsös finom illatát varázsolja a bőrünkre. A tápláló összetevők a bőrt nedvességgel látják el, és puhává és rugalmassá teszik. Az emulziót könnyű eloszlatni és gyorsan beszívódik. Vegán termék.

elfmercina

2019. június 4.

Kellemes és hűsítő, nem tapasztaltam irritációt, hidratálta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Kellemes és hűsítő, nem tapasztaltam irritációt, hidratálta a bőrömet.

Sisszy

2019. január 19.

Kellmes púderes illatú testápoló, különösebb ápoló hatás nélkül. Nagyon nehezen szívódik be, sokáig tartott emiatt elhasználni, hiszen csak akkor kentem, ha nagyon ráértem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

krisztiradics

2019. január 10.

Az illata miatt vettem meg elsősorban. Nagyon jó az állaga, de nekem sajnos semmit nem hidratál. Bánom, hogy megvettem, de szerencsére az ára kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

Erina

2018. december 13.

Bájos csomagolás, kellemes illat és állag, egész jó a hidratáló hatása, egynek elment, mert mindig jön valami újdonság, amit ki kell próbálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

dynah13

2018. november 2.

Kellemes illat, konnyed allag,. Egesz gyorsan beszivodik, de a hidratalasa nem a legjobb. Bar nekem eleg, mert hasznalok melle heti 1 alkalommal olyat, ami kifejezetten hidratal, amelle szintentartashoz hasznalom.
Nem lesz a kedvencem, de nem bantam meg, hogy megvettem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Nem lesz a kedvencem, de nem bantam meg, hogy megvettem :)

MrkAnita

2018. május 20.

Ennek az illatnak a termékcsaládjával úgy jártam, hogy míg egész télen halmokban állt a polcokon a testápoló meg a tusfürdő addig nézegettem, sokszor megszagoltam, mindig megállapítottam, hogy kellemes, aztán otthagytam.
Most, hogy már kikopóban van a kínálatból vettem meg a testáplót, és sajnálom, hogy tusfürdőt már sehol nem látok. (hát így jártam..)
Korábban is Balea testápolókat használtam, legutóbb a Q10-et. Ennek mintha gyengébb lenne a hidratáló hatása mint az eddigieknek, nem hagy feszülő-viszkető érzést, csak valahogy nem tölti fel olyan szépen nedvességgel a bőrt mint pl. a Q10.
Az illatát nagyon szeretem, bár első használatkor meglepett, hogy mennyire sokáig megmarad, talán kicsit még zavart is.
Összességében így nyári időszakra egynek jó, de újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Összességében így nyári időszakra egynek jó, de újra nem venném.

Vivien90

2018. március 18.

Az illata tetszett meg, de totális csalódás. Semmit nem hidratál, beszívódik ugyan, de fura érzetet hagy maga után, szóval szinte várom hogy elfogyjon. Talán nyári testápolónak alkalmas lesz, majd kiderül. Összességében bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

tsolya

2018. február 11.

Nagyon kellemes illata van. Hamae beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Az illata sokáig megmarad. Esténként használom, szépen beilleszkedett az esti rutinomba. Szívesen használom, szeretem. Talán annak akinek nagyon száraza bőre nem a legmegfelelőbb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

blankasara

2018. január 19.

Nagyon kellemes állagú, gyorsan beszívódó testápoló, de nem elég testes télre. Az illata a Balea termékekhez képest visszafogottabb és egyáltalán nem is tartós. A tusfürdőjét nagyon szeretem és ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Nicool89

2017. december 3.

Imádom a Balea termékeit, mindig lecsapok az újdonságokra. Mar egy ideje használom a végénél járok es igazából annyira nem fogott meg ez a bodylotion most. Az illata kellemes, nem túl erős inkább visszafogott, es sajnos felkenes utan 10 perc mulva mar nem is érzek semmit magamon. Talán nyarra eleg lenne ez a formula, de télen szárazabb bőrre meg főleg kevés. Hamar beszivodik nincs ragacsos érzet pont emiatt. Nekem végülis eleg estére, de ujra nem fogom venni, szeretem a picit erősebb illatokat. Az ara viszont szuper egy próbát megér, akinek nem túl szaraz a bőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak