Balea

Ár:   320 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. október 7.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő kókusz és írisz illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

jdtntl

2021. május 12.

Kevés Balea tusfürdőnek utálom az illatát, de ennek nagyon. Valami olcsó kakaóbevonós kókuszos szaloncukorra emlékeztet. Minőségre a szokásos, nekem picit szárít, de ennyire bármelyik másik tusfürdő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

SAE1980

2021. május 12.

Nagyon finom az illata, de mint minden Balea tusfürdő, lehetne tartósabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 12.

Nagyon finom az illata, de mint minden Balea tusfürdő, lehetne tartósabb.

Lia1020

2021. május 11.

Naggggyon finom, kellemes illatú, rajtam még fürdés után is érződött, nem szárított. Egyik kedvencem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Bambi80

2021. április 14.

Az illata nagyon finom olyan csokis kókuszos .
Emiatt érdemel csillagot.Egyebkent a bőrömnek nem okoz problémát,de nem is tesz vele sokat.Az illata szintén .int a többinél csak akkor érződik ha használod,utána sajnos elillant.. kár..mert egyébként kedvenc is lehetne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Az illata nagyon finom olyan csokis kókuszos .

Zsancica

2021. április 4.

Valóban egy ostyás illatösszképet adott ez a valójában virágos&kókuszos illatduó. Különleges az illata miatt, de sajnos nem hosszantartó, semmi extra ápolást nem ad. Tipikus Balea minőség az árért ami nagy átlagban jó azoknak akiknek nem igényel külön extra törődést a bőre fürdésnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 4.

Gica81

2021. március 24.

A szokásos minőség. Kellemes illat, ami sajnos nem tartós. Jól habzódó tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 24.

Puszedli83

2021. március 22.

Szerintem a szokásos Balea minőség. Jól habzik, engem kicsit szárít. Az illata nekem inkább édes vaníliás, ostya, ami elég intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Glorcika

2021. március 9.

Nagyon szeretem a kókuszos dolgokat, és szerencsére ennek sincs mű kókusz illata, de azért nem is annyira intenzív. Nem szárítja a bőröm, még tusolás után is érződik az illata egy kicsit. Jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

kamillaanemeth

2021. március 8.

kókuszos fehér milka wafelini illat, nem túl tartós, de nagyon finom édes. egyébként szokásos balea

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Lina14

2021. február 27.

Én karácsony előtt vettem egyet, mostanság kezdtem el használni. Nekem nagyon mű illata van, rettenetesen zavar, nagyon maszkulinnak és plasztilkosnak hat. Szerencsére zuhanyzás után pár perccel elillan, így el tudom használni, de biztosan nem veszem újra,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol