Balea Young  Duschsahne Joghurt und Vanille
Balea Young  Duschsahne Joghurt und Vanille

Balea

Balea Young Duschsahne Joghurt und Vanille

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: piszi60, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

2015. február 20.

Nagyon szerettem, be is táraztam belőle amikor már tudható volt hogy megszűnik, de már az is elfogyott. Szerintem tisztított is rendesen, tetszett ez a habos megoldás, pluszpont, hogy utazásnál nem kellett külön zacskóba tenni mint egy sima tusit, attól félve hogy kifolyik. Az illata is nagyon finom volt, és nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 20.

szilvinyuszko

2014. szeptember 3.

Poénos, de szerintem semmit nem ér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Poénos, de szerintem semmit nem ér. :)

nyau89

2013. június 7.

Tisztítani nem tisztít, de jó móka :D és jó volt az illata is, venném újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

Tisztítani nem tisztít, de jó móka :D és jó volt az illata is, venném újra :)

sünönc

2013. május 29.

Nekem is az áfonyás-muffinos volt. Még van is belőle egy nagyon nagyon kicsi. Tartogattam,mert imádtam,nem akartam elhasználni gyorsan. Újravenném,de én sem tudom h gyártják-e még :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

yvie

2012. június 28.

Nekem áfonyás-muffinos volt. Nekem nagyon bejött. Illatra állagra használatra. De ezeket még gyártják? Nekem úgy 3 éve volt ilyenem, ha nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 28.

babyface

2012. június 6.

jajj ez egy nagyon ötletes kis termék volt! :D emlékszem jót kuncogtam magamban a dm-ben mikor megláttam. az ára nevetséges volt és amúgy is imádom a vanilliát úgyhogy egyből a kosaramban landolt :) nem csalódtam, finom vanilliakrémes illat és tejszínhab állag. a tisztító hatása nekem ok volt az összetevő listától előre félek, de tényleg egy élmény volt vele a tusolás! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

guapa

2012. június 6.

Én 5 csillagot adok, mert nagyon szerettem ezt a kis habot! P Persze nem a tisztító hatását vagy éppen az állagát, de az az élmény...Az illata viszont nagyon finom, vaníliás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

idusmidus

2012. április 21.

Egyet értek a kedves előttem szólókkal. :) Ha azt kéne osztályozni, hogy milyen jól tisztít, ápol vagy akármi, akkor bizony ennyi csillagocskát sem érne. Akárhogy is próbáltam: vízbe téve és testre fújva, soha nem volt tisztaság érzetem és az illata sem maradt meg (az a kissé mű:D) a bőrömön. Borotvahabnak sem volt jó és ha víz érte rögtön feloldódott. De! Valóban egy élménnyé tette a kádban eltöltött perceket, úgy imádtam még a kis szörcsögő hangját is miközben nyomtam kifelé.:D Valójában nem volt túl sok értelme, de pacsmagoltam össze-vissza azt a szép kemény habot. Szabályosan gusztusos volt. :) Emlékszem akciósan vettem kétszer, 299 forintért. Utána volt még egy ideig normál áron majd hirtelen eltűnt a polcokról és azóta sem láttam sehol. Nosztalgikus, az biztos. Igazából pénzkidobás, de ennyi játékot megérdemel a fehérnép. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

pityepotya

2012. április 11.

bunieka, a számból vetted ki a szót :)
megláttam, és eszembe jutott, hogy ilyen is volt régen /én sem tudom, hogy még lehet -e kapni/
amikor megláttam, annyira megtetszett, hogy vettem egyből kettőt - egy vaníliásat és egy áfonyás muffin illatút. nekem tetszett mindkettőnek az illata.
tejszínhabnak nagyon jó lenne /ha ehető lenne/, mert nagyon jó az állaga, és szép a formája, ahogy kinyomom a flakonból. de habfürdőnek nem igazán használható, nem habzott, bármennyit is nyomtam a kezembe. egyszer-kétszer használtam habfürdőnek, utána már csak habpamacsokat nyomtam belőle a víz tetejére szórakozásból, hogy ha már megvettem /ráadásul kettőt../, elfogyjon :D
csak az illata miatt, és amiatt, hogy ilyen tejszínhab-szerű, és állagú tusfürdő nincs, kettőt adok neki, de ha magát a minőségét és használhatóságát osztályoznám, csak egyet adnék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

bunieka, a számból vetted ki a szót :)

bunieka

2012. április 11.

Azta mekkora nosztalgia, ezt még gyártják? Emlékszem még erre a habra, hát a vaníliához nem sok köze volt az illata. Szerintem az átlagos tisztítást sem végezte el, de tökmindegy, mert annyira jópofa volt ahogy nyomtam magamra a "tejszínhabot" a tusolóban, hogy már megérte az élmény. De tényleg csak ennyit tudott. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Joghurt. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint hajkondícionáló és bőrvédő hatású összetevő.  A Paula Begoun szerint nem készült még olyan kutatás, mely bizonyította voltna, hogy a joghurt helyileg használva hatásos lenne a bőrön, viszont a fogyasztása negatívan befolyásolhatja az atópiás dermatitiszban szenvedők bőrét.

Tejfehérje, mely lágyító, bőr kondicionáló összetevő a CosIng szerint.