Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. június 8.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Az enyhe, hidratáló összetevők gyengéden tisztítják a bőrt.

MikesneBetti

2014. október 13.

Az illata finom, meg tisztít is, de olyan semmilyen, vizes, nem habzik, nem marad meg a bőrömön... Vannak fényévekkel jobb Balea tusfürdőim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

zsoxcore

2014. június 12.

3,5 pontot adnék neki legszívesebben, mégis a 4-re kattintottam, mert alapjáraton nagyon szeretem a Balea termékeket, de ez az illat valahogy nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

viktoriacsoke

2013. december 27.

Nekem tetszett ez a tusfürdő is ahogy szinte az összes többi is és nem is szárított ,az illata nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 27.

G

2013. október 31.

Sajnos valoban nagyon semmilyen ez a tusfurdo. Alig habzik, sokat kell kinyomni, az illata elsos zaglasra tetszett, aztan mar kevesbe, de nem is marad meg a boron egyaltalan. Szerencsere nem is szarit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Ella

2013. október 30.

Leírás alapján "édes, mint a szerelem". Hááát... Nekem is rettentő férfiasnak tűnt, alig habzott, gyorsan fogyott, gyenge, gyenge, gyenge... Többet nem veszek tusfürdőt náthásan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

annablack

2013. augusztus 2.

én ma szagoltam, de nem vettem meg borzasztó szaga volt, talán olyan férfiasnak mondanám. maradt a másik új.. balea rio

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Urea, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!