Balea Young  Lovely Raspberry Ajakápoló
Balea Young  Lovely Raspberry Ajakápoló

Balea

Balea Young Lovely Raspberry Ajakápoló

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: cseresznyevirág, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

A frissitő illatú Balea Young ajakápoló bársonyosan puhává varázsolja és hidratálja az ajkakat. Édes málna ízzel és illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lenochka

2015. augusztus 25.

Finom édes, tetszik, de az illata nem málna, így kicsit csalódott vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Finom édes, tetszik, de az illata nem málna, így kicsit csalódott vagyok.

natkarpovna

2015. március 5.

a csomagolással elégedett vagyok, de az illata olyan mint az autóillatosító, és kb. 2 percig marad a számon, biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

viktoriacsoke

2014. január 5.

Már egy ideje megvettem, de hozzá sem nyúltam nem is használtam most elővettem és nagyon megszerettem de egy kicsit nagyobb hidratálást vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 5.

Tyuki

2013. november 27.

Régebben volt belőle görögdinnyés, az kiváló volt. Miután elfgyott, csak ilyet találtam. Azt hittem nem lesz különbség köztük, de ez nem olyan kimagaslóan jó hidratáló, mint az volt. Plusz az illata nekem kicsit mű. Vagy egy éve ott kallódik valamelyik sminkes kosárkám alján... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 27.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Cuki, tégelyes csomagolás, szuper illat, nulla hidratálóhatás. Elkenegetem, de nekem nem vált be. De a fém dobozt tuti, megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Criszty

2013. június 17.

Nos...nekem nem egészen ez van meg, hanem a dinnyés változata,még Németo.-ból. Én nagyon-nagyon szeretem, imádom az illatát és jól hidratál, plusz ott nem is volt drága. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

viktoriacsoke

2013. június 15.

Nagyon szeretem jól hidratál és tartós is csak kicsit mű illata van ez nem annyira tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

Candyraw

2013. május 29.

Csodás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Csodás!

lollyszemoldoke

2013. május 7.

Nemrég vettem és egyszeri kipróbálás után kiszerettem belőle... borzalmas! Mű állagú, mű illatú és még tiszta mocsok is lesz a felvitele miatt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

EperLilla2

2013. április 28.

Nem olyan régen vettem egyett nagyon szerettem de eltűnt..:(
Azt hiszem hogy veszek egy másikat mert nagyon hiányzik!5ös :D <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

Nem olyan régen vettem egyett nagyon szerettem de eltűnt..:(
Azt hiszem hogy veszek egy másikat mert nagyon hiányzik!5ös :D <3