Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Tusfürdők

A csokoládé és narancs illatkompozíciója életre kelti az érzékeket és Párizs hangulatát varázsolja a fürdőszobába. Bonjour, frissesség! A gyengéd összetevők hidratálják, tisztítják és selymessé varázsolják a bőrt.

hivettivy

2017. január 28.

Első Balea tusfürdőm volt, teljesen elaléltam tőle, az illatától. Sajnos megszűnt, pedig még ma is azt venném. :( :'(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

TinkaWeeks

2015. szeptember 16.

Az abszolút kedvenc Balea tusfürdőm, pedig már régóta nem kapok sehol. Nem indult túl jól a kapcsolatunk, mert eleinte, az üzletben szagolgatva nem tetszett az illata. Egyáltalán. Valójában fogalmam sincs, hogy végül is miért vettem meg, de hála az égnek érte. A csoki és narancs mindenhol jó párosítás! Igen, tényleg, nehéz megszokni az illatát, de engem rabul ejtett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Veronica

2015. július 18.

én nekem abszolút nem jött be :/ még, talán 2013-ban kaptam karácsonyra egy neszeszert amiben 2 ilyen tusfördő meg 1 deo spray volt. Hát a tusfürdőről annyit, hogy nekem semmi illata nem volt és, hogy nagyon folyékony volt :/ ez csak 2*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

TheGirl

2015. április 11.

Még régebben vettem, és el is használtam. Úgy emlékszem kellemes illata volt, de nem lehetett maga a termék se túl jó, se túl rossz, mert már kifejezetten nem emlékszem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

citronella

2015. január 27.

Egyszer megvettem,mert tetszett a csomagolása és a boltban még az illata is.aztán ahogy elkezdtem használni,ez az érzés egyre inkább alábbhagyott,kicsit sok lett nekem ez az illat.Elhasználtam,de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

DorkaDorka

2014. október 20.

Szep a csomagolasa, jo arban van.
Mondjatok, hogy nem en vagyok az egyetlen, aki szerint konkretan tavaszi retek szaga van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Szep a csomagolasa, jo arban van.

szagica1981

2014. október 13.

Az illata tetszett es a csomagolasa is aranyos volt...tokeletesen az aran felul teljesitett,elfogyott bar azota elfelejtettem ujra venni...de szerintem meg lesz szerencsenk egymashoz,ha szemem ugyebe akad a polcon;) en ajanlom ....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

piskótatészta

2014. június 1.

Elhasználtam belőle egy flakonnal,mert a boltban nagyon megtetszett a csomagolása és az illatát is különlegesnek találtam. Itthon ez az érzés egyre inkább változott negatív irányba minden tusolás után,de ha már megvettem akkor elfogyott....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de friss az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

ppetruska21

2013. december 29.

Először a dobozára figyeltem fel, nagyon megtetszett. Az illatát is szeretem, nekem abszolút bejött. Kis hátrány számomra, hogy nagyon folyékony.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.