Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Tusfürdők

A Balea Young tusfürdők a frissesség és ápoltság érzésével ajándékozzák meg . Tusfürdő "vadmacska" - Neked minden nap egy új kalandot jelent. Merülj el az egzotikus gyümölcsök izgalmas illatvilágában. A gyengéd összetevők hosszantartó hidratáltságot biztosítanak , tisztítják és selymessé varázsolják a bőrt.

nettike

2015. január 3.

Régebben ez volt az első Balea tusfürdő amit megvettem, azóta is a megszállottja vagyok a Balea Tusfürdőknek.. Ezt a tusfürdőt akkoriban sokszor újravásároltam a Deo - spray-.ével együtt. Imádtam kár ,hogy a legtöbb Balea tusi limitált kiadású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

floraligeti

2013. február 14.

Nem tart sokáig az illata, de a tus alatt jó..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

Nem tart sokáig az illata, de a tus alatt jó..

czuczy

2013. január 31.

Semmi extra. A barátnőmmel mi a közös nyaralásra vettük meg az illata miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

Semmi extra. A barátnőmmel mi a közös nyaralásra vettük meg az illata miatt.

Jennyke

2013. január 29.

Végülis elhasználtam,de nem jött be semmilyen téren sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Végülis elhasználtam,de nem jött be semmilyen téren sem.

Lori99

2013. január 5.

Minden Balea young terméket kipróbáltam már, Ő volt az, aki a legjobban illett hozzám. Markáns illat, nem túl tartós, jól habzik, de hamar elfogyott. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

nyappyberii

2013. január 2.

Első Baleás tusfürdőm volt,és imádtam az illatát,ami tiszta sokáig megmaradt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Első Baleás tusfürdőm volt,és imádtam az illatát,ami tiszta sokáig megmaradt :)

minaya

2013. január 2.

Ár-érték arányban nagyon jó, mivel tényleg nagyon olcsó, bár én mindig az illatok miatt szaglászgatom meg az új verziókat, és mindig elcsábulok.
Ennek isteni illata van, a másik kedvenc a Mademoiselle mellett. Közepesen hidratál, fürdőpamaccsal nagyon jól habzik, könnyen lemosható. Az illat viszont hamar elillan zuhanyzás után, bár tartósabb, mint pl. a Funky Jungle. Nekem semmilyen bőrproblémát (irritáció, pattanás stb.) nem okoztak még a Balea tusfürdők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Gyümis

2012. december 11.

Hú, nagyon imádtam én is. Különleges illata van, amely sokáig érződik is. Ráadásul jól habzik, tehát funkciójában is tökéletesen megállta a helyét. Illetve tetszik a "csomagolása", csajos, vagány külseje van. Elsősorban amiatt is nyúltam fel érte legelőször a polcra, mert tetszett, ahogy kinéz és kíváncsi voltam az illatára is. Teljesen jól tükrözi a külseje a belső illatot. :)
Annyira el voltam ájulva az illatától, hogy vettem belőle spray-t is - habár nem használok sprayt, azért gondoltam megveszem, kipróbálom. :) Na, hát az már nem volt annyira 10 pontos... :)
Sajnos a tusfürdőt mostanában nem találom a boltok polcain, pedig szívesen újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 11.

adrika128

2012. november 27.

Tavaly nyáron használtam, finom egzotikus gyümi illata volt, nyárra pont aktuális friss gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.