Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

A puha, kellemes illatú Balea Young 3in1 tisztítókendő kiválóan alkalmas a gyors, alapos és egyben kíméletes arctisztításra. Eltávolítja a szennyeződéseket, a felesleges faggyút és a vízálló sminket is. A nyugtató hatású panthenol felfrissíti az arcbőrt. Matt hatást kölcsönöz az arcbőrnek. Ideális útközben is. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

bi22

2016. november 27.

Próbáltam ezt a fajtát is a Balea-tól, de sajnos csak negatív véleményem van. Jobban csípte a szememet, mint az érzékeny bőrre készült törlőkendő.. ráadásul a sminket sem tudta 100%-ban leszedni az arcomról és vörös foltos maradt tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

HevesPetra

2015. október 3.

Nyáron használtam, amikor smink helyett csak a PC fényvédő volt az arcomon, és délután az irodából hazafelé útra újrakentem, hogy biztosan védjen. Alapvetően elég nedves volt, és szerettem, hogy felfrissítette a bőröm (bár egy arcmosás is ugyanezt tudja), ennél többet pedig nem tapasztaltam. Az illatát nagyon nem szerettem. Mivel szempillaspirált sem használtam a dolgos hétköznapokon a forróságban, ezért nem tudom, hogy mennyire szedte volna le a spirált, és mennyire szedte volna szét az érzékeny szemem. Mindenesetre nagyon gondosan becsuktam őket, amikor a szemkörnyéket töröltem át. Egy hirtelen vásárlás eredménye volt, és a kánikula elmúltával már egyáltalán nincs szükségem ilyesmire. A következő próbálkozás jövőre esedékes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

nettike

2015. június 5.

Az illata kellemes már nekem a grapefruitosnak jobban tetszik az illata , számomra nem eléggé nedves , nem távolítja el a sminket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Lill

2014. július 1.

Kényelmes és gyors sminklemosásra ár/érték arányban teljesen ideális

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Kényelmes és gyors sminklemosásra ár/érték arányban teljesen ideális

zsooofizsooofi

2014. június 6.

A múltkor épp kifogyóban volt a sminklemosóm, és a dm-ben nem volt a megszokott olajmentes szemfesték-lemosóm éppen, ezért gyorsan, hirtelen felindulásból felkaptam ezt, mondván, ilyen törlőkendő-féleséggel még sosem próbálkoztam, a bőröm kombinált, 500 forint, egynek jó.
Hiba volt, mert nem néztem meg az összetevőlistát. (A sminket egészen korrektül lehozta... a szempillaspirálon meg a tuson kívül, nagyjából öt percig tartó kemény törölgetés után.) Nem tudom, ki erőlteti a baleánál a denaturált alkohol használatát, de egy csomó termékük tele van vele, főleg a kombinált bőrtípusra valók. Először csak szárított, aztán már csípett és irritált is. Két csillagot kap, de csak azért, mert az illata tetszik, és mert takarításra, törölgetésre kifejezetten alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Anheszenamon

2014. április 26.

Nyáron használtam, amikor a forróságban jobban zsírosodott, fénylett az arcom. Szerintem eszméletlenül büdös... Alig bírtam elviselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

sztinke

2014. április 15.

Minden eddig használt sminklemosó kendő csípte, irritálta a bőröm, ráadásul a sminkkel sem birkóztak meg, de ez a termék más! :) Ugyan lehetne valamivel kíméletesebb, mert a szemfesték letörlésénél tényleg picit csíp, de utána nem lesz vörös, kiütéses a szemkörnyékem, sem a bőröm. Nem használom napi szinten, csak utazásnál, arra a célra pedig szerintem teljesen jó, ráadásul az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Kmanci

2013. november 7.

Nem lenne rossz, de annyira büdös, hogy rosszul vagyok tőle. Egyáltalán nem illata van, hanem kesernyés szaga, olyan, mintha megromlott volna, vagy nem is tudom. Semmi kellemeset nem érzek még a háttérben sem, csak ezt a tömény, büdös szagot. Ezek után szerintem kidobom, nem hiszem, hogy az arcomra merem kenni, tuti, hogy valami baja van, annyian írtátok, hogy milyen jó illatú... Egyszer használtam, a sminket akkor leszedte, bár én minden kendő után átmegyek micellással is a bőrömön, hogy 100%-os legyen a sminklemosás, főleg a szememnél. A hatása miatt adok rá egy 4-est, mert valószínűleg én fogtam ki rossz terméket, és azért ennyire büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

MPetra

2013. október 18.

Sokszor vettem meg ezt a terméket! Leszedte a sminkemet, de van ennél jobb!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 18.

Sokszor vettem meg ezt a terméket! Leszedte a sminkemet, de van ennél jobb!:)

Szaszmancs

2013. augusztus 15.

Korábban egy másik Balea arctisztító kendőt használtam, amire nem volt ráírva, hogy eltávolítja a sminket, mégis gyönyörűen megtette. Erre ráírták, hogy még a vízállót is eltávolítja, pedig egy sima szempillaspirált is alig hozott le, azt is csak nagy dörzsölések árán. Nem értem én ezt, nem is veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.