Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2014. december 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

tnora92

2015. április 26.

Nekem bevált a krémmel együtt. Jól tisztítja a bőröm és nekem nem hagy ragacsos érzést inkább friss érzetet nyújt.
Régebben is használtam már, aztán hirtelen felindulásból újravettem és biztosan fogom még egy jó ideig használni :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

medgirl

2015. február 20.

Először a normál/kevert bőrre való, lótuszvirág kivonatot tartalmazó Balea tonikot vettem meg és miután elfogyott beszereztem ezt a fajtáját. Az elsőhöz hasonlóan ez is ragacsos érzetet hagy maga után, ezért le kell öblítenem vízzel mielőtt felviszem az arckrémem. A különbség annyi, hogy ez csípi a szemem, így biztos nem fogom újravenni. Tisztítani tisztít, így elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 20.

csibe0704

2014. december 16.

Szeretem ezt a termèket, mert jòl leszàrìtja a pattanást, illata kellemes, friss. A mèlyebb pòlusokat azonban nem tisztìtja elèggè.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Epetra90

2014. december 12.

Semmi extra. Sem nem jó, sem nem nagyon rossz tonik. A pattik ugyanúgy kijönnek, de legalább nem szárít nagyon. Az illata nekem nem tetszik. Sajnos Cliniques minőséghez vagyok szokva. Messze-messze elmarad tőle...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 12.

dora.banszki

2014. november 9.

Sokáig használtam a pattanásaim elmúltával váltottam csak le. Addig tökéletes volt, icipicit szárított talán. De jól fertőtlenítette a pattanásokat és annyira gyümölcsös volt az illata, hogy egyszer az autóban azt vettem észre, hogy a homlokomon ül egy darázs, aki a legkonditól szerencsére lefagyott és nem harapott meg. Előzőleg kentem egy pattanásra, biztosan az illatra jött. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

K.Klaudia

2014. október 1.

A frissítő hatása és illata miatt szerettem, nem száritott, de ezenkivül semmi csodát nem művelt a bőrömmel. (Azért azt hozzátenném, hogy eddig egyetlen tonik sem.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

vikkimore

2014. augusztus 24.

Aránylag jól tisztít, de nagyon ragacsos marad utána a bőröm. Az illata finom, az ára is jó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

ponikiralylany

2014. augusztus 19.

Napi rutinom része. Ár/érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Napi rutinom része. Ár/érték arányban tökéletes.

Demonshadow

2014. január 20.

Az illatával nem volt gondom, viszont használat után ragadt a bőröm, és nem szedte le azt a koszt, amit a clean&clear után mindig látni véltem a vattakorongon. Semmit sem ért, így túl is adtam rajta. Azóta szappant használok, ami tökéletesen bevált. Soha többé nem használok tonikot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

AshleeyTayloor

2014. január 12.

Nem szerettem, iszonyatosan alkoholos... Csípte a szememet, pedig a szemem környékén nem is használtam inkább csak a homlokomon és és az arccsontom alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.