Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2015. március 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Party előtt - arany csillám pigmentekkel a ragyogó arcbőrért. A hidratáló hatású, értékes ápoló anyagokat és arany pigmenteket tartalmazó maszk segítségével Te lehetsz az éjszaka királynője.

OAdrienn

2013. december 19.

Nekem is csípte a bőröm az elméletileg nyugtató része a pakolásnak, a másik pedig zsíros. Kizárt, hogy erre kenjem fel az alapozót, hiszen egyből lefolyna olyan olajos marad tőle a bőröm lemosás után is. Katasztrófa úgy, ahogy van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Jennyke

2013. január 29.

Gondoltam kipróbálom ennyiért,megakadt rajta a szemem.Nos a maszk annyira csipte az arcom,hogy azonnal le kellett mosnom,pedig az én arcomra nem jellemző az érzékenység.Szerintem érzékeny bőrűek kerüljék,látom másnak is ilyen volt a tapasztalata.Az alapozó alá való maszk,vagy hogy nevezzem:D nem rossz.Narancssárga szinű gél apró arany csillámokkal.Szép volt tőle a bőröm ,ez a fele nem csipte.Többet nem veszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

napsugar14

2012. május 14.

Ajándékba kaptam és szerintem teli találat :) Nagyon jó kis pakolások. Mondjuk elég nagy adagot kapunk mindkettőből és lehetetlen egy alkalom alatt elhasználni őket. Jelen pillanatban mindkettő nappali/éjszakai arckrémként üzemel nálam(a tárolásra jól reagál nálam)nem hagy zsíros érzetet csak puha bőrt. A csillámok se zavaróak benne, bár nem nagyon vágom, h miért kell egyáltalán krémekbe ilyeneket belerakni... Az illatuk isteni, csak nekem is egy picit csípi a bőrömet, de túlélem. Érdemes kipróbálni ennyi pénzért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Orchid

2012. május 14.

Nem tudom hova tenni az egészet. Az "arany" színű maszk katasztrófa. Úgy csillog, hogy mindegy lenne, ha az ember zsírral kenné be magát, ráadásul nagyon sötét a színe. Az alsó maszk meg nagyon irritál, ahelyett, hogy megnyugtatná az igénybevett bőrt, csíp, húz, kipirosodik. Ár-érték arányban még azt a 99 forintot sem érte meg, amennyiért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

ur.isten.ne.mar

2012. május 14.

Hát, nem is tudom, mit gondoljak...
A nyugtató maszk nagyon tetszik, buli után jól esett a bőrömnek, a csillámos viszont sehogy sem stimmel. Azt elvileg nem kell lemosni, viszont ha az egészet felkenem az arcomra, az meredek diszkógömb effektus, ráadásul fel sem szívódik. Ha mégsem használom el mind, utána nehéz tárolni, a nyugtató maszkot viszont mind el kell használni, szóval így csúszásba kerülök...:D
Nincs ez jól kitalálva, pedig nem rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Hát, nem is tudom, mit gondoljak...
Nincs ez jól kitalálva, pedig nem rossz

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.