Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jujo, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

24 órás hidratáló arckrém vitaminokkal, cseresznyevirág kivonattal és UVA/UVB szűrővel érzékeny bőrre

Használat: vigye fel reggel és este a megtisztított arcra, nyakra és dekoltázsra. Ideális smink alapozására is.

Bitta

2016. január 3.

Érzéseim vegyesek. A krém nehezen szívódik fel, képez egy vékony filmréteget a bőrön. Így kiválóan mattít, de gyanúsan eltömi a pórusokat napi szintű használat esetén. Ez csupán azért nem szerencsés, mert a "young" termékpalettán épp a pattanásos bőrre ajánlják. Heti 1-2 használat mellett OK.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Lexi

2014. március 31.

nekem tökéletesen bevált.
eredetileg BB krém alá vettem.
ott olyan szépen szerepelt, hogy megtartottam és a kedvencem lett.
finom az illata, jól kenhető, nem ragad!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

nekem tökéletesen bevált.
eredetileg BB krém alá vettem.
ott olyan szépen szerepelt, hogy megtartottam és a kedvencem lett.
finom az illata, jól kenhető, nem ragad!

ódry

2014. március 26.

túlillatosított, nem szívódik be, gyakorlatilag fojtogatja a bőrömet. zsíros, nem használ, egy használat után kézkrémnek is nem-szívesen raktam félre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

renasz

2014. február 6.

Sziasztok!
Én a 17 éves lányomnak vettem meg ezt a krémet 799Ft-ért. Arctisztítás után használta és olyan lett a bőre ,mint a "babapopsi". Az illata kellemes nem hivalkodó. Még az én bőrömet is selymessé varázsolta. 5 pontos!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 6.

Sziasztok!

Szofi

2014. január 14.

Nekem semmi problémám vele, aranyos kis krém. Igen, azt hiszem ez a legjobb szó rá, hogy aranyos. Az illata aranyos, az állaga aranyos... Hidratál (mondjuk szerintem nem túl erősen), igaz, kicsit tovább érezni a réteget, amit hagy, mint amit én kényelmesnek tartok, de nem vészes. Ami nagyon pozitív, hogy hogy úgy fényvédős, szép összetevőjű és olcsó, hogy nem tömíti el a pórusaimat mindemellé (ez bizony ritka sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

ni89ta

2013. szeptember 21.

Nekem nagyon csípte a bőrömet :( Pedig érzékeny bőrre való, az összetevői is szépnek tűnnek, sajnos a gyakorlatban mégse működött nálam. Az illata is túl tömény volt, 2 *, mert nem kellett kidobni, testápolónak elhasználtam nyáron, arra elment még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

kisbors

2013. május 31.

Nekem meglepően bevált. Véletlenül vettem meg, de mióta használom eltűnt teljes mértékben a pattanásom. Eddig mindig volt menstruáció előtt, de azóta egyáltalán nincs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 31.

narancsfavirág

2013. május 30.

Sajnos én pattanásos lettem ettől krémtől, és az illatát sem tudtam elviselni. Egy ideig hajvégápolónak használtam, de utána azt is meguntam. Még nem dobtam ki, de valószínűleg az lesz a sorsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

liltournier

2013. május 30.

Én már a második dobozkámat használom, nagyon szeretem, meg is lepett, hogy így le van pontozva. Problémás bőröm van, mert iszonyat vízhiányos és hámlik, de ha zsírosabb-táplálóbb krémmel próbálkozom, rögtön fénylik és pattanásosodik, úgyhogy vmi könnyű krémet kerestem. Ennek teljesen megfelel, nem vártam csodát, az árához képest is korrekten teljesít. Korábban használtam a La Roche-Posay termékeit is, de egy idő után azok alatt is fulladozni kezdtem. Úgyhogy ha ez az adagom is elfogy és nem lesz vmi drámai allergiám, sztem újra fogom venni megint. Nyárra külön ideális sztem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

tunderlany

2013. május 16.

Ez a legszörnyűbb arckrém, amit valaha sikerült megvennem. Egyszerűen nem szívódik be, teljesen száraz bőrre kenve is olyan, mintha tejfölbe dugtam volna a fejem, zsíros, olajos érzetet hagy maga után. Ha egyszer elfogy, soha többé nem veszem újra.
És párom szerint büdös is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

És párom szerint büdös is.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

A japáncseresznye virágának a kivonata. A krémekben bőrkondícionáló hatása miatt használják.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.