Balea

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2014. március 6.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Balea tisztító arclemosó gél gyümölcssavval kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút és a szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugatató, míg a panthenol hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

p956

2018. március 17.

Segített rendbe hozni a pattanásos arcbőröm és sminklemosásra is kiváló. Többször is újravettem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

ReiraShiver

2018. január 1.

Sokáig használtam, de csak napközben. Nem a legrosszabb, de inkább száraz bőrre ajánlanám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Annarozi

2016. december 8.

Nagyon jó! Én a tonikjával együtt használom, szuper mindkettő. Nekem nem is szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

ancsr

2015. október 27.

évek óta ezt az arclemosót használom, a sminket is szépen leszedi. kicsit szárítja az arcot, de megfelelő hidratáló krémmel használva nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

peach

2015. június 26.

Amikor nagyon pattanásos volt a bőröm ezt használtam. többször is újravettem, nagyon jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 26.

lilielli

2015. június 26.

Elvileg olyat szerettem volna, ami zsíros bőrre való, radírozó szemcse nélkül, de valahogy nem találtam olyat. Na, nem baj. Célnak ez is jó, jó illatú, csak kicsit szárít, de hát kenek fel utána Nivea-t, vagy mást, így jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 26.

alexandra95

2015. június 13.

Szerencsére nagyon hálás bőröm van (kopp-kopp),a minimális törődéssel is megelégszik.
Erre a célra tökéletesen megfelelt.Mivel nem tapasztaltam semmilyen káros hatást,nem szárította az arcomat,nem pattanásosodtam ki,ezért újra fogom venni,mert bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

kessi91

2015. május 3.

Régen sokáig használtam, aztán váltottam drágább márkára (La Roche Posay). Nagyon szerettem, semmi gond nem volt vele, olyan jó, friss, tiszta érzet maradt utána az arcomon!:) Ebben az árkategóriában szerintem verhetetlen!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

heloise98

2014. december 8.

Nagyon jó arclemosó. A sminkemet is ezzel szoktam lemosni. Én hidratálni szoktam utána, mert lehet, hogy anélkül szárítana. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 8.

tothdetty22

2014. június 29.

Hasonlót vettem nemrég, de az nem 3 az 1-ben, sima zöld csomagolása van. Nekem szárítja az arcomat, így átváltottam heti 1-2x alkalomra. Nem a legrosszabb, de nekem nem vált be igazán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate