Balea

Ár:   650 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. augusztus 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Gyengéden tisztítja, és frissíti a bőrt.

Ano

2017. augusztus 30.

Pumpás kiszerelése miatt vettem meg, kb egy éve, és azóta hű társam a mindennapokban. Fincsi zselés állaga van, a sminket maradéktalanul lehozza (előtte micivizet használok, de a szemem alatt mindig marad fürdés után egy kis szemfesték, erre kell a zselés lemosó) szóval a pandamaci szemet eltünteti hatékonyan. Nem habzik túlságosan, de mivel fürdéshez nem szeretem a kenős-krémes dolgokat, így erre a célra pont megfelel. Rendes ára a dmben 650 ft, de én akkor szoktam venni, mikor akciós, ekkor 500 ft. Napi 2 használat mellett egy dobozzal kb 2 hónapig elég, szóval gigatakarékos szerintem. A gyümölcsös-radírozós stb dolgokról amik még rá vannak írva nem tudok beszámolni, mert illata semleges, illetve a gyöngyöket sem érzem használat közben, de amire én vettem, hogy lehozza a sminket, arra szuper. Nem szárít. Ajánlom! Ja és rrrrróóózsaszííííín, ami nem mellékes :) Szeretem látni a polcon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

lenochka

2016. január 25.

Nagyon kellemes érzés vele arcot mosni, mert nem habzik nagyon, mégis hatékonyan távolította el a nem vízálló, de réteges vakolatomat az arcomról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Smoonstyler

2015. március 23.

Jól tisztít,nem zsírosít,nem szárít. Pont,ami kell. Nagyon nehezen találok arclemosót,már mindent próbáltam,de időnként semmit nem bír az arcom. Ez meglepő módon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 23.

Csilla91

2015. január 30.

Tisztításra tökéletes másra nem. Bár mit is várnék tőle hisz csak ennyit ígér :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

veruka

2014. december 25.

Jól tisztít, rendben van... de valahogy nem tudok úgy odalenni érte. Azt hiszem a grapefruit illat miatt többet vártam tőle, kb azt a szerelmetes érzést, amit régen a grapefruitos neutrogena lemosó illatáért éreztem, vagy a szintén grapefruitos balea tusfürdőnél. Hát abból semmit nem kaptam tőle, azt hiszem ezért a csalódottság. Pedig tényleg egész jól működik, könnyen lemosható, kellemes a bőr utána és nem húzza szét a bőrt később sem, de ezt az illat dolgot még pár nap után sem tudtam megbocsátani.

UPDATE: elég 1-2 borsónyi belőle, és nagyon sokáig elég, meg is lepődtem azután, h többen írták, milyen gyorsan fogy. Én sokszor használom és még mindig rengeteg van, igaz nem pancsolok benne, de érzem, mennyi kell belőle és az nem sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 25.

kireka

2014. október 30.

A sminket lemossa, tisztít, szeretem az illatat, tetszik a pumpás kiszerelés. Összességében szerintem egy jó termék!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 30.

Виктория

2014. október 14.

Tinikoromban szerettem, jó volt a zsírosodó, pattanásokra hajlamos bőrömre, főleg nyáron. Nemrég pénz szűke miatt újravettem. Már nem olyan jó, nagyon szárít. Egyszer elhasználom, de nem veszem meg megint.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

bandita

2014. január 5.

Több, mint egy éve kerülgetem ezt a lemosót, részben az összetétele riasztott, részben a "korhatáros" külseje-mikor melyik szempont :D
A barbirózsaszín csomagolás bizony nem azt sugallta számomra, hogy ez a "vének lemosója", de a múlt héten hopp, energikusan beugrott a kosárba, smaragdzöld körömlakk helyett :D
Itthon fedeztem fel, hogy sürgősen rehabilitálnom kell a csúnya összetétel miatt, mert ez egy megújult összetételű, parabénmentes, igen hasznos kis termék.

A címkén látható tájékoztató szerint smink lemosására is alkalmas, ezt lelkesen alátámasztom.
Nagyon kellemes érzés vele arcot mosni, mert nem habzik orrba-szájba, mégis hatékonyan távolította el a nem vízálló, de réteges vakolatomat az arcomról.
A benne úszkáló bogyócskák szerintem csak az esztétikai élmény fokozása miatt vannak benne, mert eddig még egyetlen darabot se láttam belőle okvetetlenkedni használat közben kézen, arckefén, hajtőben.
Leöblíteni könnyű, nincs zavaró, síkos utórétege.
Eddig semmi különös.
Amitől azonban hátast dobtam, az, hogy öblítés után nem sivalkodik a bőröm a hidratálókrémért, mert nincs feszülő érzés!
Mindezek miatt tőlem megérdemli az öt csillagot.

Update: Elfogyott az első flakonom. Végig abszolút elégedett voltam vele, szépen tisztított, a sminket is jó hatékonysággal távolította el. Tudom, hogy ez a verzió már nem kapható, de az új, halványrózsaszín csomagolású, egyeztetve az INCI-t, szerintem ugyanezt tudja, teljes lelki nyugalommal fogom tehát megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 5.

Leöblíteni könnyű, nincs zavaró, síkos utórétege.
Eddig semmi különös.
Mindezek miatt tőlem megérdemli az öt csillagot.

Odrienn

2013. november 10.

Tavaly vettem Bécsben,mert elfogyott az arclemosóm,és sürgősen kellett valami helyette.Finom volt az illata és jól tisztított,jó árban volt,úgyhogy bevált.Kár hogy már nem gyártják :(.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Zatanii

2013. augusztus 4.

Tulajdonképp véletlenül vándorolt a kosaramba, de nem bántam meg. Reggeli-esti lemosónak pont jó, kellemes használni, szépen tisztít, leszedi a sminkmaradványokat, a szemcsék viszont teljesen fölöslegesek benne. Az illata nem jó, így teljes egészében 4-esre pontoznám (egyenlőre).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid