Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2016. május 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kifejezetten fiatal, problémás és kevert arcbőrre. A szalicilsav és a cink hatékony a mitesszerek és pattanások ellen, a természetes eredetű bisabolol megnyugtatja az irritált, érzékeny bőrt.

vkinevet

2014. június 9.

Elmegy kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

Elmegy kategória.

Tincsa

2014. május 4.

Hébe-hóba használom, elég zsíros-kevert bőrőm van. Nem szárít, nem ragad és nem büdös. Érzem, hogy tisztább az arcom, a pattikat is szárítja rendesen. Ha kijönnek a pattik, ezzel bekenem reggel este és 3 nap alatt volt nincs pattanás :) -1 csillag mert néha nagyon csípi a pattikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

joci3000

2013. december 2.

Elég jó úgy tünik nekem be fog válni elégé ragad utána a böröm de elviselhető szebb a böröm is este hámlasztom az arcom reggel ezel átkenem jól hűsit utána kis idő mulva 30 faktoros naptej picit laposabbak a patanásaim alig van 1-2 igy is mert a hámlasztóm is rengeteget segitett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

bvlgari001

2013. november 3.

Ragacsos, és fényes lesz tőle a bőröm. Sajnálom, pedig általában bejjönek a Balea-s cuccok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Judittttt

2013. augusztus 6.

Nem jó semmire. Nem árt és nem használ, semmit nem csinál. Az én bőrömmel legalábbis. Picit miontha még pattanásosabb lettem volna tőle, mint nélküle... Én nem ajánlom senkinek, ráadásul furán habzik és ragad, nem láthatatlan érzés az arcon. Nekem nem jött be a "miért adtam ki ez ekért a sz.rokért pénzt" listámon van és nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Eremiana

2013. január 10.

Én ezt 3 hónapja használom minden nap, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy Niveát használtam ezelőtt, ami szintén tökéletes volt a néha pattanásokra hajlamos arcbőrömre, csak nagyon gyorsan fogyott és az ára a 3x-osa ennek, így döntöttem emellett. De jól választottam, mert ugyanolyan hatékony számomra, mint a Nivea volt, nagyon ritkán jön ki 1-1 pattanás, nem csíp, nem szárít és nem is zsírosít. Nekem tökéletes, és amit imádok benne, hogy utána extra tisztának érzem az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Gwendoline

2012. december 19.

Iszonyúan szárító termék! Az az igazság, hogy akinek érzékeny bőre van, az ne nagyon próbálja ki, mert annyira ki fogja szárítani, hogy utána meg az lesz a baj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 19.

sophia1110

2012. október 10.

Már egész rendesen helyrejött a bőröm, gondoltam ezzel a szerrel sem lesz gond, a szalicilsav miatt bíztam a tonikban. Sajnos tévedtem: pár használat után az egész arcom tiszta pattanás lett, úgy néztem ki mint tini koromban. Illetve valóban ragacsos érzetet hagy maga után a bőrön, ami nem múlik el, vagy szívódik be. Egyből abbahagytam a használatát, és szerencsére egy hét alatt rendbe jött az arcom, mivel a Himaláya kurkumás szappan tökéletesen helyrerántotta a bőrömet. Lehet valakinek ez a csodaszer, nekem teljes csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 10.

andrea

2012. augusztus 6.

A LEGJOBB TONIKOM.eloszor zsiros lett tole a borom de aztan a zsirossag eltunt tobbszori hasznalattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

ritajababaja

2012. augusztus 3.

Ez szörnyű termék! Nekem néha zsíros a bőröm és néha patik is megjelennek, gondoltam kipróbálom ezt is. De sajnos nem jött be. Olyan furcsa lett a bőröm tőle. Ilyen ragadós, olyan mintha nem szívta volna be a bőröm, ilyen maszkot képzett rá. Persze többször adtam neki esélyt, hol nyáron hol télen próbáltam, de semmi nem változik.:( Nem használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA