Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: jiangzhi, az összetevőket feltöltötte: Viki, Módosítva: 2015. január 29.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavval, cink-oxiddal és REGU SEB hatóanyaggal. Pattanásos és mitesszeres bőrre. Tartósan elfedi a bőrhibákat anélkül, hogy a pórusokat eltömítené. Hatásosan megelőzi az újabb pattanások kialakulását.

egydodo

2017. március 27.

Nagyon sok ideje megvan, szinte minden nap használom. Meg vagyok vele elégedve, mondjuk pár óra után újra fel kell vinni, hogy ne csillogjon át az arcom. A szivacsa teljesen használhatatlan, én ecsettel viszem fel. Ár-érték arányban jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Lorigil

2015. november 4.

Jó kis púder, de lehetne nagyobb a színválaszték, és tehetnének bele jobb minőségű szivacsot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Emci

Korcsoport: < 18
2015. szeptember 27.

Nekem nagyon bevált, most használom 1 hete.Tartós, kezd is vmit a pattanásokkal, ápolja, de mattíásra sajnos nem jó, ezért használok mellé még egy Avon Ideal Fawless kőpúdert!5* adok mert nem érdekel, hogy nem mattít, nekem az a lényeg, hogy ne legyek pattanásos a sminktől!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Dorina16

2015. augusztus 18.

Sajnos ez az a termék amiben nagyot csalódtam.Az itteni jó vélemények alapján vásároltam 5 hónapja.Zsíros/pattanásos bőröm van ezért megörültem,hogy a fedés és mattítás mellett jót tesz a bőrömnek.Hatalmasat tévedtem.Az csak hagyján,hogy mérföldekre volt az én arcbőröm színétől(ez lehet az én hibám is,a rossz árnyalat választása miatt is),de a pattanásokkal és a zsíros bőrrel sem kezdett semmit.1000ft nem volt sok rá,de soha többet ilyet.A benne lévő kis szivacs is tragédia.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

naiva

2015. augusztus 2.

Történt, hogy majdnem egyszerre fogytam ki a Biola BB krémből és a púderből, a krém megrendelése és átvétele még váratott magára, így szükségem lett egy púderre. Nekiindultam a DM-nek, hogy veszek egy Alverde porpúdert, mert azt már régebben is használtam, de egyik DM-ben sem volt, ahol jártam. Ekkor tovább kutakodtam és megakadt a szemem ezen a Baleán. Végigfutottam az INCI-t, nem találtam benne kivetnivalót, az ára kifejezetten baráti volt. Előkaptam hát a mobilom és gyorsan megnéztem, miket írtak róla előttem itt a Krémmánián. :-) Engem abszolút meggyőzött a sok pozitív visszajelzés, így megvettem a 20-as, natural árnyalatot. A szín tökéletes lett, bár télre biztos, hogy világosabb fog kelleni, a fedésével is elégedett vagyok, ennél többre nekem nincs is szükségem. Egyébként szerintem sokkal jobban fed, mint az Alverde porpúdere, miközben majdnem fele annyiba kerül, plusz ennek olyan jól záródó kis doboza van, hogy nyugodtan magammal vihetem bárhova. Azt hiszem, hosszú barátság lesz a miénk. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

nezili

2015. július 28.

Jo kis puder, bar a fedese nem tul nagy szam. De az ara nagyon jo, semmi irritaciot nem okozott, ugyhogy akinek csak mattitasra es fikszalasra kell mindenkepp ajanlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 28.

natasa

2015. június 22.

Nyárra egy könnyű mattító púdert kerestem, ami fixálja a korrektort, ugyanakkor kicsit antibakteriális is, (megelőzésképpen, hogy ne képződjenek a melegben sem pattanások stb.). Fontos kritérium volt, hogy ne nehezüljön az arcomra, én pont olyat kerestem, ami nem is nagyon látszik. Szóval nekem erre pont megfelelő. Olcsó is, az összetevőivel sincs gond.

Ja, az összetevői megváltoztak. Itt vannak az újak: TALC, SILICA, ZINC STEARATE, SALICYLIC ACID, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, ETHYLHEXYL PALMITATE, OCTYLDODECANOL, POLYGLYCERYL-3 CAPRYLATE, PHENOXYETHANOL, ALCOHOL DENAT., p-ANISIC ACID, LEVULINIC ACID, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM LEVULINATE, POLYGLYCERYL-4 CAPRATE, BISABOLOL, GLYCERIN, TOCOPHEROL, AQUA, GLYCERYL LAURATE, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ASCORBYL PALMITATE, CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Missy

2015. június 19.

Nem vagyok elégedett vele. Fedése nagyon gyenge. Ha azt akarom, hogy jobban fedjen, több kell belőle, viszont akkor borzasztóan poros hatású. Mattító hatása nem rossz, de biztos, hogy nem veszem újra, ha elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

derienart

2015. május 20.

Én a natural árnyalatot használom egy éve kb. Nekem nagyon sötét a színe, viszont jó kis púder. Sokáig elég, olcsó, nem okozott pattanásokat, és szerintem nem fénylik át a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 20.

gendur.berni

2015. május 11.

Sajnos a színt nem sikerült jól eltalálnom, pedig az üzletben kipróbáltam az összes tesztert. A 01-es natural árnyalatot vettem meg, de kicsit sárgás nekem. Ha világosabb alapozót teszek alá úgy jó a színe, de magában nem tudom használni. Pattanásaim nem lettek tőle, szépen fed, és aránylag sokáig is bírja, bár nekem a homlokom és az orrom hamarabb elkezd kifényesedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.